bugün

zavallı şakirtlerin önce kendi küçük hayal dünyalarında olayın provasını yaptıktan sonra edindiği cahil özgüveniyle milliyetçilere aptal demesinin ardından, milliyetçilerin oldukça sakin bir şekilde ve zerrece kendisini yormadan kapağı sıkıca kapatmak için kullandığı sözlerdir.

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
(bkz: baran 14 yaşında arkadaşları ona reyizz diyor)
"her göt mindere kendi şeklini verir."

k. atatürk
'ben her şeyden önce bir türk milliyetçisiyim'
mustafa kemal atatürk

milliyetçilere aptal diyenler bir de atatürkçüyüm diye dolaşıyorlarsa büyük çelişki içindedirler.
"milliyetçilik, denize ilk girerken yavaşça işemek gibidir."
-benim ülkemin milliyetçisi bile bir başka düşünüyor.

nihat doğan.
ırkçı milliyetçiler aptaldır.

ırkçı insan aptaldır. buna zaten kendi de kanidir.
"dünyanın en zeki insanları milliyetçilerdir."

üsküdar ülkü ocakları başkanı mandingo
milliyetçilerin geri zekalı olduğunu tekrar gördüğümüz sözler. lan geri zekalı, biz sana geri zekalı diyoruz, sen mustafa kemal'den sözler paylaşıp, ''bakın, mustafa kemal atatüğğğrk, böyle demiş, demek ki biz geri zekalı değiliz'' demeye getiriyorsun. harbi geri zekalısınız lan, ya da anlama sorununuz falan var... gerçi çok farklı olgular değil bu ikisi.
"ya allah bismillah allahuekber!",

genç bir ülkücü
(bkz: o laflar boy boy girsin sana atlı kovboy)*
"BEYLER MEVZU MU VAR, NERDE!"

adını hatırlayamadım...
en güzel milliyetçilik "atatürk milliyetçiliğidir". atatürk milliyetçiliğini çok iyi anlamak gerekir.. atatürk milliyetçiliği insanlara ırklarına göre ön yargıda bulunmaz. barışçıldır. onun tek kastettiği şey vatanseverliktir. yoksa tüm insanlar eşittir. bu gerçeği asla reddetmez.

şimdi gelelim ırkçılığa. ırkçılık gerçekten bir insanlık suçudur. en başta vicdansızlıktır. bu yüzden ırkçı insanların zeka seviyelerini bilmem ama vicdansız oldukları bir gerçek.
"milliyetçiliğin en güzeli biz de abla gel!"

pazarcı sado
"okuyom ben yaaa!"

malum kişi
'' milliyetçilere karşı orantısız zeka kullanılmamalıdır. '' *
milliyetçi olmak için, belirli bir derecede zihinsel engelli olmak lazım.

thomas mann
"Biz doğrudan doğruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı Türk topluluğudur. Bu toplulugun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluğa dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur."

Mustafa kemal Atatürk
güncel Önemli Başlıklar