bugün

Hendek kazıp pusu kuran tiplerin savaş ahlakından bahsettiği durumdur. güldürür.

Bunlar tarafından tiksinilmek gurur kaynağıdır.
Vicdandan yoksun olarak büyümeleri ve tüm insanları eşit görmemeleridir.
Polise askere taş atacak kadar büyüdüyse geberecek kadar da büyümüş demektir.

Rabbim bu hainleri tank altında ezilirken de görmemizi nasip eylesin.
Beyin taşımaktan vazgeçmiş yazar beyanı.

Geçmişte köyleri basıp bebekleri kundaklarında katleden kimdi sayın amına koduklarım?
Veya ailesi ile bindiği arabayi tarayıp askerimi şehit eden orospu çocukları kimdi?

Siz kendinizden tiksinin önce.
Terörist kesim yine saçmalamaya başlamış. Bu cür ot beyinlilere göre çocuk elinde silah askeri öldürecek asker ise o çocuk diye bir şey yapmayacak.
Çocuk dedikleriniz de çocuk evet ama bildiğimiz futbol oynayan,ders çalışan çocuklardan değil orospu çocuğu
kimi bölücülerin pkk roketçilerinin nallanmasından pek bir rahatsız olmalarıdır.

http://galeri.uludagsozlu...zreye-verilen-ses-919522/

tiksinin ulan!.. tiksinmezseniz hatırım kalır... halinize bir bakın. gerçekler gün gibi ortada ama bir tek kendi yayınladığınız fotoğraflar üzerinden yorum yapıyorsunuz.
Itiraf edeyim bende irkcilik var ama bunu belli etmedigim gibi farkli bir sekil diyeyim. Bana iyi size kotu kekolar ehehehe.
rakı içememeleridir.

(bkz: rakı içemeyen milliyetçi erkek)
araplaşmalarıdır.
Milliyetçilik bir insanın duygularını köreltir ve kendi tarafından yapılan yanlışları da görmezden gelmeye doğru kabul etmeye neden olur, tehlikelidir çünkü o insan artık hak'ın hak olanın yanında değildir.

Bugün o topraklarda en fazla zarar gören oranın yine kendi halkıdır. Tepki gösterememesinin sebebi korktuğundandır. Maddi ve manevi ruh hali ülkenin kanayan kapısıdır. Ne Hendek kazıp halkı canlı kalkan yapan terör destekçileri haklıdır ne de bölgede her insana terörist muamelesi yapan milliyetçilik duygusu ile hareket edenler haklıdır. Allah tüm mazlumlara ve güzel insanlara yardım etsin, kim olduğu nereye mensup olduğu benim için önemli değil. Sadece arada güzel insanlar ölüyor mağdur oluyor ona yanıyorum ben. Tez elden çözüm bulunur inşallah.
Çocukların ölümüne sevinmeleri.