1. ?.
  düşünmeme rağmen cevabını bulamadığım bir sorudur bu.Yani şimdi milliyetçi biri tüm türkleri sevecek mi o zaman banu alkan türk se onu da mı sevmeli.iti var uğursuzu var* herkes herkesi sevmek zorunda mı dedirten başlık.
  4 -8 ... say
 2. ?.
  milliyetçilik bir asimile olmuş atatürk ilkesidir, Yalnız sorun orda burda boy gösteren insanları sevmekden ziyade vatanını, milletini, bayragını, topragını sevmek sıfatı taşır, bu ülkenin nerden nereye geldigini görmek ve buna sevgi göstermek her milliyetcinin yapmak ve bunla gurur duymak istedigi bişeydir.

  (bkz: neden olmasın)
  5 -2 ... msnden devam edelim
 3. ?.
  milletini,soyunu,degerlerini,tanımayan sahip cıkmayanlar asalaktır,sokaktaki köpekten bile degersizdir.bu yuzden bir insanın neden milliyetci oldugunu sorgulamakta gereksizdir.
  4 -5 ... karpuzkabugu
 4. ?.
  asimile olan değerlerini korumak,vatan sevgisinin ve bu yolda ölmüş şehitlerin önemi asla unutturmamak, başımızda israil, amerika, avrupa birliği, pkk gibi belalar varken toprak bütünlüğünü koruyup sonraki nesillerede aynı bilinci yerleştirmek için olur.

  (bkz: bir insan niye vatanperver olmaz)
  (bkz: bir insan bu vatan için yapılanları nasıl unutur)
  3 -1 ... ck_06
 5. ?.
  muhtemelen ezik türklerin bulunduğu bir türkiye ortamında değilde almanya fransa gibi bir avrupa ülkesinde yaşamış bir türk insanıdır. akabinde millyetçi olur...
  1 -1 ... ysg
 6. 1.
  (bkz: milliyetci olunmaz milliyetci dogulur)
  (bkz: dedirten baslık)
  (bkz: sozluk formatı)
  -1 ... onur
 7. 2.
  Birinci neden:Birçok toplumsal ideolojiyi inceledikten sonra en mükemmelinin miliyetöilik kavramını anlamış olması nedeniyle milliyetçilik seçilir.
  ikinci neden:ipsiz sapsız ve kendini birşeyin parçası hissetmek isteyen kişilerin bir şeye bağlanma bir şeyin parçası olma nedeniyle yaptıkları eylem...
  -1 ... kelleayak
 8. 3.
  gerçek milliyetçiliğin bu gün türkiyede yaşatılan milliyetçilik olmadığını bildimğimden yola çıkarak. ve milliyetçiliği savunan insanların tamamına yakının kamışlarını sıvazlayarak heran milletin ırzına geçmek için hazır vaziyette tuttuklarını bildiğimden. (bütün fesat karışan ihalelerde milliyetçilerin parmağının olduğun görürsünüz) en basit örneğiyle (bkz: koray aydın) ) milliyetçiliğin sağladığı delinmez kalkan olmadan toplumda hiç olan insanların. sıvazladıkları kamışlarını istedikleri gibi istedikleri kişilere saplayabilmek uğruna bu yola baş koyarlar. sorduğunuz zaman %98,5 size milliyetçiliğin tanımını bile yapamazlar. (bkz: o kadar yani) çeveresel faktörleri de göz ardı edemeyiz tabi bu zihniyetle bu yola baş koyan babanın evladıda daha küçük yaşlarda zehirlenmeye başlar 16-17 sine geldiğinde artık o da betonlaşmış bir kafatasına ve örümceğinkinden küçük bir beyne sahiptir. dönüşüde biraz zordur. kamışını sıvazlayan bi bekleyenimiz daha vardır artık bize kalan da vatan millete hayırlı uğrlu olsun'dan başka bişey değildir.
  2 -1 ... sekizgen
 9. 4.
  yurtdisinda yasayan zamanin en serefli savasini kazanarak o zamanin dunya devlerinin gozunde essiz bir yer kazanmis ve o donemin somurge devletleri icerisinde bagimsizlik umudu olmus bir ulkenin 80 ler gibi sansiz bir kusagina mensup bireyleri olarak icinde bulundugumuz cogu zaman asagilayici cogu zaman kucuk dusurucu oldugu halde bu duygularin o insanda vatana baglilik her sınır gecisinde gordugu turk bayraginda heyecanlandiran ve gun gectikce artan bir ivmeyle etrafta ben Turk oglu Turk'um diye bagirtacak kadar birikmis duygularin tumudur milliyetcilik....
  ... blindguardian
 10. 5.
  milliyet okuma aşkındandır .
  1 -2 ... gerko