1. 1.
    türkiye cumhuriyetine ait değerlerin birer birer yok edilmesine verilebilecek son örnek. eskiden gizli gizli yapılırdı. şimdi uluorta, göz göre göre... birileri başbaşa vermiş, yerleştirilen dinamitlerin fitilini ateşleme işlemine başlamışlar. ama unutulan bir şey var. keser döner sap döner.
    8 -6 ... nrkrn
    #18715723 :)
  2. 2.
    yapilmamasi gereken seydir. ataturk'un ilkelerinin belli amaclari vardir. devletin refahi ve butunlugu bu ilkelere baglidir.
    2 -2 ... forthem12
    #18716004 :)
  3. 3.
    (bkz: her türlü milliyetçilik şeytandandır)
    2 -1 ... helix lucorum
    #18723363 :)
  4. 4.
    tamamen ortadan kaldırılması gerekir.
    2 -1 ... chazsmyr dhuunyl
    #18723473 :)
  5. 5.
    türklük hassasiyeti yoksa toplumun alırlar ayak altına burda milliyetçilik değil ayak altına alınan türklüktür bu toplum uyuşturulmuş yatağından karısı alsam milletin yine umrunda olmaz memleket ite köpeğe yurt oldu.
    1 -2 ... gurbetci
    #18723574 :)
  6. 6.
    akp faşizminin iktidarında asla ve kat'a yapılamayacak birşey.

akp milliyetçiliğe karşı değil, milliyetçiliği kendi çıkarlarına göre kontrollü olarak uygulayan ve uygulatan bir partidir.
    ülkemizde halklarımızı milliyetçi ayrışma ve bölünmeye karşı bir arada tutacak yegane tutkal, emeğin iktidarı için sınıf mücadelesinde birleşmek.
    bu ülkeyi kan siyasetinden ve kan tüccarlarının elinden kurtaracak güç, türk ve kürt emekçisinin birlikte vereceği eşitlik ve özgürlük kavgasıyla gelecek.
    1 -4 ... anadol
    #18723708 :)
  7. 7.
    Türk milletine ve milliyetçiliğine göre ayaklar altında olan tek şey cennettir. Oda annelerin ayaklarının

altındadır.. Bu bizim değer yargımız..

Bizim değer yargılarımızı ayaklar altına almaksa göt ister..

Gelin bide yüzümüze karşı alın ?

ayaklar altına mı alıyosunuz babayı mı alıyosunuz görelim ?
    3 -1 ... mad men
    #18864761 :)
  8. 8.
    dediklerini en sonunda diyarbakırda yaptırdılar aferin sizlere.

bu ülkede türk milliyetçiliği faşistlik kürt milliyetçiliği demokratlık oldu bu ülkede sayelerinde.
    1 ... maximumdrink
    #19090620 :)
  9. 9.
    haçlı seferleriyle denenmiş ve amaçlanmış bir olayın bu günlerde gerçekleşmesi.
    ... ikibinatli
    #19090702 :)
  10. 10.
    söylemi bile rezilliktir.

kimse türk milliyetçiliğini zaten ayaklar altına alamaz onu zaten biliyoruz ama bu ülkenin başbakanının bu iğrenç söylemi dile getirmesi bile rezilliktir.

eskiden mhpliydim ülkücüydüm ama şimdi akpliyim demek eskiden adamdım şimdi davayı sattım demektir.

kimsenin artık mhpde ülkücü kalmadı deyip akpyi destekliyorum demeye hakkı yoktur.

ulan türkeş zamanında milliyetçiliği ayaklar altına mı alıyordu ülkücüler de şimdi akpli oldunuz ?

gerçek ülkücünün yeri mhp'dir.

aksini iddia edenler ya davayı satmış karaktersizlerdir ya da akpnin gizli prpvokatörleridir.
    ... baytarafli
    #20109385 :)