1. ?.
  hep haklı, ulu, asil, güçlüdürler. eğer katleden kendileriyse savaşıp harika zafer kazanmıştırlar. ama katledilen kendileri olunca en büyük mağduriyeti kendilerinin yaşadığını düşünürler. onlara göre özgürlük, bağımsızlık isteyenlere rahat batmıştır. düzen onlara göre iyi işlemektedir. tabi düzen götlerine girince, turancılık damarları azar.
  2 -5 ... socialman
 2. ?.
  2+2nin 4 etmesi kadar açık olan durumdur.
  1 -2 ... rsmsqt
 3. 16777215.
  mayın kurmasından iyidir empati kuramaması.

  en azından kahpelik değil bunu yapamamak.
  3 -1 ... banabakinlan
 4. 0.
  milliyetçiler kendi vatanını,toprağını savunduğundan 3-5 çapulcu için empatiye ihtiyaç duymazlar.diğer tarafa bakıyoruz da demezler mi adama vatansız bayraksız köpek sen neyin milliyetçiliğindesin de sana empati kuracak.
  -1 ... kutukbay
 5. 1.
  milliyetçi vatanı toprağı için savunurda, karşıdaki adam ne için saldırır? durduk yere kim kimi vurabilir? milliyetçilerin, pkklılardan bir farkı yok kusura bakmayın. onlar aynı sizin söylemlerinizle gençleri katlediyor.
  ... socialman
 6. 2.
  pkk lılar durduk yerde vurmuyorlar. hakları verilmediği için de vurmuyorlar. amerikanın orospusu olmaya can attıkları için vuruyorlar.burda irandaki gibi götlerini kesen olmadığı için vuruyorlar. mayın yapacak kadar kahpe oldukları için vuruyorlar.arkalarında amerika olduğunu bildikleri için vuruyorlar karakterleri mizaçları bu olduğu için yapıyorlar. milliyetçiler de haliyle kahpe karı kasığından çıkmışlarla empati kuramıyorlar bu yüzden.
  2 -1 ... vigilante8
 7. 2.
  iki tarafta bir birini besliyor. amerika bana göre iki kesimide destekliyor. hala tek taraflı bakmak için yırtınıyorsunuz. herşeyiniz yere batsın, sizin gibiler oldukça gençler ölmeye devam edecek. sizde slogan atmaya devam edersiniz.
  -1 ... socialman
 8. 3.
  memlekette model model mal varken hepsiyle empati kuramaması doğaldır milliyetçilerin. hangisi ile kursun pkklı kahpe çocuğuyla mı? pkk nın yediği bokları milliyetçilerin beslediğini sanan beyni su böreğinden müteşekkillerle mi?
  1 -1 ... vigilante8
 9. 3.
  doğru önermedir.zira milliyetçiler orosbu çocuklarıyla empati kurmaz.
  3 -3 ... tarihcigeldi
 10. 3.
  genetiktir.
  -1 ... hangar