1. 13.
    şovenist insan empati kuramaz. aşırı millyetçi kadınlar duygusuz ve egosu coşmuş tiplerdir.

allah benden uzak kendine yakın tutsun bu tipleri.

öyle bir kızla tanışmıştım. kökenimi sormuştu direkt. fazla uzun sürmedi zaten.
    3 -2 ... cumshot on the face
  2. 12.
    Milliyetçilik yapan her birey gibi düşünme sorgulama ve empati yetisi kıt, şovenizm duygusu ve egosu ise zirvede olduğu için kız erkek fark etmeksizin itici olduğu kesindir.
    5 -3 ... kilicdaroglu yurekli richard
  3. 11.
    bıyıklı, yıkanmayan, yeşil manto giyen, hem feminazi hem aktivist olan s*olcu kızlar kadar itici değillerdir. en azından pkk, onları davar gibi güdemez. bunu türkçü kızlar için söylüyorum.
    1 -2 ... magicovento
  4. 10.
    Geneli tik tokta iki haneli iqlarıyla ali kınık ve grup göktürk şarkıları eşliğinde absürd videolar çekmektedir. Geneli çok çirkin olsa da arada benden "sikilir" notu alanlar da olmuyor değil.
    2 -1 ... eduardo elric
  5. 9.
    Yani solcu erkeklerde gelenek haline gelmiştir ülkücü kız tavlamak. Solcu erkeğin erkekliğe geçiş töreni gibi..

Şaka bir yana politik fikirler değişir karakter baki kalır. Yani milleti fikirlerine göre değil karakterine göre yargılayın. Her ne politik fikirde olur ise olsun.
    -3 ... uzay muhtari
  6. 8.
    Bu hayatta güzelliği zekası belli başlı öne çıkan yetenekleri olan insanların milliyetçilik yaptığını görmedim,yapan da politik yapıyor yani bu hayatta hiçbir sik tutmamışların genelde ortak noktası milliyetçi (sözde) oluyor.
    ... elcevap
  7. 7.
    Solcu kız leşliğinin yanında hafif kalır.
    2 -1 ... ojallayamarsho
  8. 6.
    Kürt ya da arap milliyetçisi ise doğru olan önermedir.

Lâkin türk milliyetçisi kızlar gözüme daima güzel ve çekici geliyor.
    1 -4 ... ulusalci kemalist
  9. 5.
    bir cırtlak sesli, çığırtkan solcu kız iticiliği etmez.
    4 -3 ... sweetmandarine
  10. 4.
    hangi milliyeti desteklediğine göre değişir.
    -2 ... arkeolog bey diyeceksiniz