1. 1.
  pkklı ve ışid çi teröristler ile aynı zihniyete sahip silahsız teröristlerdir.

  ahmak pkklılar ''kürtler için, kürdistan için'' şeklinde kandırılıp savaştırıldılar. yani milliyetçilik ve ülkecilik ile.

  aptal ışidçiler ise ''allah için kafirlere karşı savaşacaksınız'' şeklinde kandırıldılar. yani dincilik. bu sözleri yine milliyetçilerden duya biliyoruz.
  'askerimiz kafirlere karşı savaştı' sözleri ile benzerlik taşırlar. kafir dedikleri kişiler diğer ordu askerleri(yani insanlar). bu yalnızca müslümanlarda değil. tüm dinler için söz konusu.

  yer yüzünde bulunan diğer tüm ahmak milliyetçiler için geçerli. silahlanma emri aldıklarından hepsi söz konusu teröristler gibi sorgulamadan silahlanıp terör grupları haline gelecekler. zira ülke millet ve din bunun için yönetim tarafından uyduruldu. ve kullanım amaçları budur.

  bu zihniyetler üzerinden kitleleri gruplar halinde yönetmek ve istedikler zaman savaştırmaları, pkk ışid ve diğer teröristler in savaştırılmaları için onları kandırma şekilleri ile örtüşüyor. (ülke kuracağız savaş, allah için savaş. şeklin de) ile örtüşüyor. binlerce insanı tek kişi yönetir gibi yönetiyorlar. ve lanet olsun ki bu gezegenin her yerinde aynı.
  yine dünya ve insan geri planda. ve insanları ülke millet ve din ile çiftlik hayvanı yönetir gibi yönetiyorlar.

  dünya insan ait, insanda dünyaya ait. aksini iddia eden mantık çerçevesinde terörist sayılmaları gerek.
  ülke millet ve din kavramları tabii olan herkes dünya ve insan için teröristtir.
  ... tapmadiyentanri