1. 1.
  tüm mhpliler kafirdir. Bu yüzden akp onlara kollarını açtı. kafirlikten kurtarmak için. Akıllı olan mhp li kardeşlerim gelin yanımıza.helak olmak isteyenler, günahından keyif alanlar rabbim sizi de bağışlasın inşallah.
  1 -1 ... seversenseverim
 2. 2.
  islamda milliyetçiliğin yasak olması ama hep milliyetçilerin muhafazakarla iş tutması. bu nasıl bir yasak? senin zihniyetini komünistler de islamcılar da boş görüyor sen ise komünist düşmanı olup islam düşmanı olmuyorsun.
  neden?
  çünkü ikiyüzlüsün. bu ülkede şeriatçılarla iş tutanlara bakın hep milliyetçilerdir. tabi hepsi değildir ancak milliyetçiler genelde bunlarla iş tutuyor ve bu ikiyüzlülükten başka bir şey değildir. komünizmin milliyetçiğe bakışıyla islamın bakışı arasında hiçbir fark ideolojik anlamda yoktur.
  ... crux ansata
 3. 3.
  Irkçılıktır yasak olan. Milliyetçiliği iyi anlamak lazım.
  2 ... merrick
 4. 4.
  bir kişinin kendi milletini,akrabalarını,hemşehrilerini sevmesi suç değildir. islam'da ırkçılık haramdır. yani bir ırkı sadece ırkından dolayı üstün görmek suçtur. bunun dünyadaki en büyük uygulayıcısı yahudilerdir. onlar kendilerini efendi diğer milletleri köle olarak görürler.
  peygamber efendimiz'arabın aceme,acemin araba üstünlüğü yoktur.üstünlük ancak takvadadır' buyurmuşlardır.
  1 ... idrak yollari enfeksiyonu