bugün

anadolu çomarlarının ne denli leş olduğunu kanıtlayan iğrençliktir.

öldürülen kızın mekânı cennet olsun.
"bıçaklama saçma olay"
"yüksek ihtimal aldatma olayı"

nefret ediyorum sizden.
senin gibi sporcunun ta amk. gencecik kızı öldürmüş bir de kendine zarar vermiş, pişman olmak geri getirirmiş gibi. öfke kontrolünü çocuklarımıza öğretmeliyiz. kafasına esen birilerini bıçaklıyor amk yerinde .
Yine bir kadın cinayeti maalesef.umarim gereken cezayı alır ve bu son ve cinayet olur.
Çeviklik varmış sporcu da ama zeka ve ahlak galiba biraz sıkıntılıymış. Allah ailesine sabır versin.
Boksör adam neden bir kadını bıçaklar saçma olay.
görsel
görsel

Muğla’da, milli boksör olduğu öğrenilen Selim Ahmet Kemaloğlu (26), tarafından bıçaklanarak öldürülen Zeynep Şenpınar’ın (25) bir arkadaşına, “Ahmet’le net bir şekilde bitti. 1 aydır hiçbir şekilde birbirimizle alakamız yok. Ben sadece aşırı alışkanlığın verdiği üzüntüyü yaşıyorum. Şarttı belki de” mesajı attığı ortaya çıktı.

https://www.google.com/am...-ortaya-cikti-168440/amp/
görsel
görsel
öğrenciler içli dışlı diye bu durum sana normal mi geldi?
ciddi misin ya sen?
sizin algınızı sikeyim.

her gün evinin önünden geçiyormuşum haberim yokmuş. zeynep'le oturup konuşan, şimdi ağıdını yakan arkadaşlarım var.
sevginiz batsın sizin.
umarım katilin çok kötü bir geleceği olur. çürümesini yürekten diliyorum.

edit: neden şahsi yorumunu sildin traveler? şuurunu sonra mı kazandın, ne oldu?
edit 2: yanlış yazmış silmiş celallenmeymiş. senin yazın değil düşüncen yanlış. inşallah hiç yaşamazsın şu durumu, ne yakının ne sen.
bir de tanıdık geliyor demiştin. çok ayıpladım seni gerçekten.

tanımadığı birisi için gözyaşı dökmenin ne demek olduğunu bilmiyor kimse. çirkinsiniz.
görsel
görsel
görsel

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Şu bayram gününde aileye acı çektirenin iki yakası bir araya gelmesin ...
Allah rahmet eylesin.
Katil boksör olunca Ölümün tek yumrukta gerçekleştiği algısı oluşuyor. Meğer bıçak darbesiymiş öldüren vuruş.
Bu; “Oysa Herkes öldürür sevdiğini” diyen şairin
“Merhametli kişi bıçak kullanır
Çünkü bıçakla ölen çabuk soğur”
DiZelerini getirdi aklıma.
güzel kızmış. yazık olmuş.
Allah rahmet eylesin ...

görsel

Olay, bu sabah saatlerinde, muğla/ Menteşe’nin Kötekli mahallesinde meydana geldi. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü’nden geçen yıl mezun olan Zeynep Şenpınar ve erkek arkadaşı Selim Ahmet K. arasında, bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Selim Ahmet K., mutfaktan aldığı ekmek bıçağıyla kız arkadaşı Şenpınar’ı göğsünden bıçakladıktan sonra darp etti.

Selim Ahmet K., 112 Acil Çağrı Merkezi’ni arayarak ihbarda bulundu. ihbarın ardından olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri, Şenpınar’ın yaşamını yitirdiğini belirledi. Kendine bıçakla zarar veren Selim Ahmet K., gözaltına alınarak tedavi için ambulansla hastaneye sevk edildi, hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Olay yerinde incelemesinin ardından Zeynep Şenpınar’ın cesedi, otopsi yapılmak üzere Muğla Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı. Olayla ilgil soruşturma başlatıldı.

https://www.google.com/am...isini-oldurdu-168281/amp/