bugün

daha rahat küfredilebilmesi için olabilir. hmm... zekice.
brezilya milli takımı için kullanılabilecek önerme. *
(bkz: şakaysa hiç komik değil ciddiyse çok komik)
yahu bi yol al denilesi gereksiz cümle.
(bkz: oldu iyi akşamlar)
Daha kötümü oynayalim diye düsündügüm düsünce? Hem o türkiye milli takimi olmaz, Brezilya milli takimi olur.
(bkz: ajdar yerine fenerbahçe çıksın sahneye)
fenerin uluslararası arenadaki kariyerine bakıldığında yok sağol böyle iyi dedirten öneri.
fenerbahçe deyince oluşan "hmmm küfredilecek takım" şeklinde saçma sapan kara fanatizme de körükleyen cümleymiş bu. alkışlıyorum. Evet, her rakibimize küfür etmeliyiz, hepsine sövelim, o... çocuğu diyelim, ibne diyelim.

zira elimizden başka birşey gelmiyor anlaşılan.

alkış.

(bkz: bravo rüştu)
saçma bir öneridir. fenerbahçe takımında şuan milli takımda oynayabilecek kaç tane türk vardır ki? kim oynayacak colin, selçuk, kemal, yasin vs. hangisi? iyi oynuyor olsalar zaten milli takım aday kadrosuna çağırılırlardı.
aşırı bir uç fanatizmin göstergesi. takım değişimiyle yenilik ve olumlu bir yansıma olmaz, taktik ve motivasyon ile zaten kariyerleri belli futbolcular iyi oynayabilir. milli takımın maçının olduğu gece fenerbahçe - galatasaray tartışmasını çıkarmak da çok komik. adı üzerinde milli takım.
kesinlikle doğru önermedir
bugün türkiye'yi fark yemekten kurtaran fenerbahçe kalecisi volkan ve fenerbahçe orta saha oyuncu mehmet aurelio'dur.
gerisi mi ?
fasa fiso..
Milli maç düzeyinde kulüp ayrımı yapılmaması gerektiği hatırlatılması gerektiren bir başlık.
...topu diksin havaya bunu gören yunanistan donsuz çıksın sahaya. bu mu?
(bkz: ananı da al çık)
kötu durumun değişmeyeceği olaydır.
gerçekleşmesi durumunda her maçta rakip taraftarlar tarafından tavşan çizilmesine sebebiyet verirdir,aman dikkattir.
(5-2)
(bkz: man utd)
oldu olacak federasyonun başına da aziz yıldırım gelsin. eleme maçlarında gerilmeyiz bari, öyle ya da böyle gezeriz o avrupa şampiyonası senin bu dünya kupası benim.
yunanistana 3, moldova ya 5 atacak klüp takımının milli takım niyetine oynatılması hadisesidir.
ligin anasını ağlatan sivası da olimpiyatlara yollayalım.
(bkz: milli takım yerine beşiktaş cıksın sahaya) *
(bkz: polemik yarattım mutluyum)
yeni 8-0 hezimetlerine yelken açmamıza neden olacak hadise. ayrıcana, milli takım için klüpçülüğün bu kadarı!

bu zihniyetle istemiyorum ben milli takım seyretmek falan artık. blatter amca 2012'ye kadar ceza versin takıma mümkünse.
blatter 2012'ye kadar ceza versin mümkünse.
zamanında galatasaray için de söylenmiş sözler. (avrupa aslanı dönemleri) neresinden baksan, 30 iq ya sahip bir insanın kurabileceği bir cümle.