1. 1.
  Özellikle yeni yönetimden sonra akla gelen durum.Bence fatih terim
  in kalması takımın geleceği bakımından yararları olacaktır kanaatindeyim ama bazı zatlar ve gazeteler özellikle (bkz: mircea lucescu) ve (bkz: mustafa denizli)isimlerinde durmaktadır....
  1 ... probus
 2. 2.
  mircea lucescu getirilirse üzülerek söylüyorum ki 2008 avrupa futbol şampiyonası na katılmamızın zorlaşacağı durum. bir beşiktaşlı olarak lucescu yu zamanında çok sevmeme rağmen lucescu'nun artık klasikleşmiş taktiğinin milli takımımız da bi işe yaramayacağını söyleyebilirim. şöyle ki;

  lucescu'nun aslında 3-5-2 gibi görünen klasik taktiğinin aslında tam 3-5-2 olmaması; önde tek forvet sorunsalı ki fatih tekke dışında şu anda malesef tek forvet oynayacak oyuncumuz yok. hakan şükür 2008 de bırakır artık. çift ön libero sorunsalı. malesef emre, selçuk ve ümit özat dışında düzgün bi ön liberomuz yok. emreyi de ön libero yaptık ya..(sakın hüseyin çimşir de var demeyin*) yani allah korusun bu üçünden ikisine bişe olsa.. aman diyim.. lucescu nun tek artısı çok şanslı olmasıdır. beşiktaşımız 100. yılımızda bazı kritik maçı şansımız sayesinde kazanmıstır. sonuç itibariyle fatih terim kalmalı derim ben.
  1 -1 ... redwinemania
 3. 3.
  kesinlikle fatih hocanın kalması gerekir.Fatih terim ole bi adamdırki hırsa geldıgı zaman durdurmak cok zordur.Emınım bu alınan cezalar onu dahada hırslandırmıs ve evımızde oynamamıza ramen o gruptan 1. cıkacagımıza kendılerını ınandırmıstır.
  ... hendrix
 4. 4.
  fallopitüpü 'ne yakışan makam.
  ... martyns
 5. 5.
  Turkiye de bilim futbol hicbir zaman gelismez. Bazi diktatorler oldugu surece bir yere gidemiyoruz milyon dolarlari kazanıyorlar ama icraat yok biri prim kavgasi var biri amatör ligdeki gibi oynar hiçbirinde milliyet ruhu yok boşuna cikiyorlar sahaya her seferinde husrana ugratiyorlar bu milleti ulke bu haldeyken bir olalim diri olalim diyoruz ruhsuz çıkıyorlar maça amator hatalar yapiyorlar evlerine gidince milyon dolarlari alip rahatca uyuyabiliyorlar ! Fatih terim ve aziz yildirim olduğu sürece Türk futbolu hiçbir yere gidemez ülkede her kuruma tekrardan bir reset lazim kendine gelmesi için herkes prim herkes para derdinde biri de milliyetcilik ruhu yok !
  ... genetikciadam