1. 1.
    ilginç topluluktur. sen o ülkenin hükümetini beğenme, onu geçtim her türlü küfrü et, iftirayı at amma velakin milli takım o hükümetin çabalarıyla bir yerlere gelince, 2 maç kazanınca sevinçten bağır çağır arada da yine hükümete küfret, olacak iş mi bu aminüm?! ya milli takımı tutma ya da tutacaksan muhalifliği kes!
    1 -4 ... laz vegas
  2. 2.
    adı üstünde ''milli takım'' hükümetle ne alakası var dingil? diye sorulması gerekir.
    1 ... ellesar
  3. 3.
    doğru hükümetten önce bu ülkenin yerinde uğultulu tepeler ve karanlık mağaralar vardı. futbol da kayalarla oynanıyordu. ben boşuna söylemedim bu ülkede rizelilerin ayrıyeten silah taşımasına gerek yok. adamlar rizelilik yapsa zaten hasmı doğal yollardan ölür. 160 kişilik dünya doping listesinin 70 küsur kadarını türk sporcularının oluşturduğunu bizzat trt spor'un programında dinlediğimden beri hükümetin çabalarını taktir ediyorum.
    ... zanli temiz
  4. 4.
    sivilceli bir ergenin* garip psikolojisini anlattığı başlık olmuştur.. milli takım, ülkeyi sportif olarak temsil eden bir topluluktur, hükümetin veya başka herhangi bir sikko nun güdümünde değildir..
    ... lylsnblnmcnn
  5. 5.
    bir ak partili olarak derimki, arkadaş biraz olayı yanlış anlamış.
    evet, akp döneminde gelişen türkiyenin imkanlarıyla orantılı olarak spora büyük yatırımlar yapılmıştır. ve bu yatırımların başarıya dönüşmesi de zaman içerisinde ulaşılabilecek bir durumdur. koca koca spor yatırımlarını kimsenin inkar edeceği sanmıyoruz ve başarının geleceğini de inanıyoruz.
    -1 ... redrack