bugün

Muhtemelen yardım kuruluşlarına dağıtırdım aldığım tüm parayı.
bir kısmını gayrimenkul falan net gelir getirecek bir şeylere yatırıp sonra vın turizm basar giderdim buralardan.
kendimi emniyete ihbar ederim.
Hiç bir şey Yapamıyorsun sadece belirli bir dönem paranın hamallığını yapıp, piyango çıkmadan önceki haline geri dönüyorsun bir zaman sonra.
Herkesi arkamda bırakıp kaçar giderdim.
Öncelikle milli piyangoyla zengin olup sonu hayır ile biten bir kişi çıkmış mıdır orası tartışılır.( araştırmanız gerek)
Bana çıksa ileriki yaşamımı kaybetmemek için devlete bağışlardım. Bana yararı olmadı devletin ekonomisine katkısı olsun.
1 teneke yağ kaç para oldu...
Gider paramı alırım.
Maddi durumu olmayan elli universite ogrencisine dort yil burs baglarim.

Ucu acik soru.
vurur kafayı yatarım.
Almam ki, çıksın. Almış olsak çıksa ne yapardık hayalimiz olurdu.
Bir soru. Gider ankara'dan paramı alırım.
anket gibi ankettir. dünya gastronomi turu yapardım. a'dan z'ye insan midesine gidebilecek ne varsa yöre yöre dolaşıp yerdim.
şöyle güzel bir dünya turu yaparak uzun bir süre seyehat ederim. evet.
Kenara çekilirim. Milli piyango geçince ben de yoluma devam ederim. *
daire alırdım ve onları kiraya verirdim. garanti paracıyım ben şu piyasa şartlarında risk alıp saçma salak işlere girişmeye gerek yok. he en fazla belki bir kafe açar onu işletirdim.
her yazarın evine gece 00.00 dan sonra tatlı- börek- paça - adana kebap- şalgam vs servisleri gönderirim.
başka bir Sena’dır o derim almam. koca milli piyango bana mı çıkacakmış şaşarım.
Paraya ihtiyacı olan bütün sözlük yazarlarını ücreti mukabilinde sikerim.
Ah ulan şu insani yönüm.
Çıkmayacağı için düşünmeye bile gerek duymadığım hede. .d

Gerçek kazananlar kumar oynayanlar değil oynatanlardır.
Dünyayı gezerim.
iade ederim amk.
faize koyar,faiz yerim.
önce canım vatanımı karış karış gezerim. türkiye de o kadar çok gezilecek gorülecek güzellikler var ki dostlar...

sonra dünya turuna çıkarım özellikle uzak doğuyu merak ediyorum

ve daha sonra da gider amerikada şirket kurarım. çunkü amerikan devleti girişimcilerini destekliyo. bizim devlet gibi para kokusunu alir almaz çökmeye calısmıyo.
mesela afrikanın neresine giderseniz gidin belki su bulamazsıniz ama merket raflarında coca cola bulursunuz.
işe helikopter ile giderdim.
paranın yüzde 30 u ile gece kondu mahallelerindeki bakkallara gidip, son 1-2 aydır borcunu ödeyemeyenlerin borçlarını öderim. ( daha bu sabah içimden geçti bu )
kurumsal hayatı bırakıp çanakkale ye yerleşirim, picup tarzı bir araba alırım.
iş olarakta burada emlakçılık yaparım.
yada bir cafe açarım amacı para kazanmak olmayan, fiyatları makul...

akrabaların tamamını toplayıp bir tatil yaparım, bunun aynını arkadaş grubu ile de yaparım, en iyi yerde.
bu kadar bana yeter.