bugün

Milli maçlarda yerel ligdeki rakibinizin futbolcusunu çok afedersiniz tesbihte hata olmaz, itin bir tarafına sokup çıkarmanın verdiği zevktir.

Lan cidden böyle bir şey yok ya. Mesela maçı izliyoruz şimdi. Herkes sahaya bakıyor. Gol atıyoruz yiyoruz falan. Millet bir sevinmeler bir üzülmeler gidip geliyor. Bende tık yok. Neden? Maçı değil gsli ve bjkli futbolcuları izliyorum da ondan.

Yani inanır mısınız bilmem, bir gözüm selçuk inan'da diğeri semih'te. Hatayı falan siktir et, tek tereddütlerinde dahi sanki objektif yorum yapar gibi alttan alttan veriyorum küsküyü.

*evet sayın seyirciler. Şimdi karşı atak, semih orada kademede, sektiriyor topu semih. Şimdi rakip için bir kontra şansı olabilir ama semih gidip hatasını telafi ediyor.
-yani bu seviyede bu amatörlük olmamalı.
+niye öyle diyorsun ki abi? Geleceğin stoperi bence semih. Hem başka genç stoper mi var? Şans vermemiz lazım ki bidi bidi bidi...
-ya evet haklısın. Bak zaten hemen telafi etti, iyi niyetli çocuk. Ama milli takım hassas bir yer yani. Semih geleceği parlak bir kardeşimiz ama yani şu kademe hataları mesela şampiyonlar liginde de galatasaray'ı zor durumda bırakıyor. Mesela chelsea maçında tüm goller defans hatası. Yoksa galatasaray chelsea'yi yenemeyecek takım mı? Semih'in daha çok pişmesi lazım. Hem kendine de zarar veriyor böyle bak ilk zamankinden de kötü yöne gidiyor oyunu. Şu topu geri alamasa da yesek mesela, yani güveni kırılacak gencecik çocuk sonuçta. ileride iyi futbolcu olacak illahaki ama şu anda bank asya topçusundan hallice işte. Gs'de değil de Çemişgezek spor'da olsa mesela milli takıma girebilir miydi? Onu diyorum işte. Kötü topçu değil ama bu seviyedede değil.
+..ha..haklısın abi yani.

Gördüğünüz gibi alttan alttan adamı bank asya topçusu yaptık. Direkt "bu bank asya topçusu yaa bundan bi cacık olmaz" desek savunma moduna girecekler çünkü. Hah hayt, neyse ben maça döneyim. Dönmeden, ya töre iyi hoş çocuk. Performansını biliyoruz ama yani şu halde oynaması hem ona hem bize zarar. Bak demin bir gol kaçırdı, guiza falan atıyordu yani o golleri.. heh heh heh.