1. .
  milli maçlarda görmek istemediğimiz tablodur. hadi marşı okumayı geçtik (belki içinden okuyordur) ama marş esnasında ağzında sakız cak cak çiğniyorsa gerçekten milli olduğundan şüphe edilmesi gereken futbolcudur.
  4 -1 ... cerquanne
 2. .
  türk milli takımında bulunmayan futbolcudur. öyle bir adamı zikertirler çünkü bu ülkede. futbolcu da olsa bunu anlayabilecek akla sahiptir bizim usta ayaklarımız. hee avrupalılar, amerikalılar yapmaz öyle bir şeyi. zira, çok da fifilerinde gezer milliyetçilik.
  1 ... yazarsam olay olur
 3. .
  (bkz: milli takımda olmayıp gool attığını sanan futbolcu) *
  1 -1 ... bambu
 4. .
  eziktir.
  ... portobello cadisi
 5. .
  kimsenin umrunda olmayan futbolcudur. okuyanı da kimsenin umrunda değildir. italya milli takımı oyuncularına 2006 dünya kupasından önce italya milli marşının ezberletilmesi gerekmiştir. çünkü kendileri bilmemektedir o tarihten önce... ama şampiyon olmuşlardır. bizim her birisi birer kahraman olan, kurtuluş savaşı gazisi ayarında, istiklal marşı'nın 10 kıtasını bildiği gibi, gençlik marşı, 10. yıl marşı gibi 3-4 değişik marşı da ezbere bilen türkiye milli takımı oyuncuları ise katılamamışlardır o dünya kupasına. o yüzden kimin ne okuduğu pek umrumuzda değildir açıkçası.

  edit: z.kler umur yapıldı...
  ... eraserhead
 6. .
  Tarz yaptığını sanan, halbuki orada mevki, makam ve neyi temsil ettiğinin farkında bile olmayan öküz aleyhisselamdır.
  1 ... bienvenido
 7. .
  kendini sahada adamdan sayan lakin iş maneviyata dökülünce bozuk paradan farkı olmayan futbolcudur.
  ... giordanobruno
 8. .
  (bkz: ezan okumayıp kul oldugunu sanan futbolcu) *
  1 ... lewwo