bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    burun deliklerine kadar girip içinde bok-böcek var mı yok mu izleyenlere gösterir. adamın yüzündeki su çiçeği yaralrını bile görebilirsiniz bu sayede. ara sıra kameraya bakıp gülümseyen, el sallayanlar da çıkabilir.
    5 ... dick advocaat
  2. ?.
    kameranın yaklaştığı oyuncu da kameraya bakar ve kamerayı takip eder göz ucuyla.ilginçtir.hiç unutmam kamera yaklaşınca kendini tutamayıp sırıtan bi futbolcu vardı..ve evet o bir türktü.
    4 ... harry
  3. 1.
    Milli marşı söyleyip söylemeyenleri ayırt etmek isteyen kameramanın kamerasıdır.

- Hüseyin dur lan dur. Bak bu söylemiyor sanki.
    - Harbiden söylemiyor abi.
    - Evet söylemiyor.
    - Haklısın abi söylemiyor.
    3 ... geceninbiyarisi
  4. 2.
    ingiltere-türkiye maçı öncesi alpay'ın nası gaza geldiğini gösteren kamera. alpay maça değil savaşa çıkar gibiydi, yanlış hatırlamıyorsam penaltı yaptırmış, beckham kaçırınca da ''g.tüne girsin gibi'' bir hareket yapmıştı.**

(bkz: 11 ekim 2003 turkiye ingiltere maci)
    2 ... kabile reisi
  5. 3.
    (bkz: alpay özalan)
    1 ... anne ben gruppie oldum
  6. 4.
    bir programda konuk ettiği şarkıcının şarkısını bilmeyen program sahibinin kamera onu çekmeye başladığı esnada uydurmasından daha az panik oluşturan durumdur.
    1 ... hmyrdurden
  7. 5.
    ağzını mağara gibi açıp okumasını sağlayan hede.
    1 ... umutlama
  8. 6.
    kameraman esas duruşa geçmiyor o esnada. neden bilmem ama bu detay hep atlanır. özellikle bir kaza olsun, koşa koşa giderler çekim yapmaya. Yok efendim yoldan kimse almadı hastayı falan filan... "Sen götürseydin be kardeşim" diye söylenirim o esnada. Milli marş okunurken de, kamera iyi bir açıdan sabitlenebilir.
    1 ... ben o bildigin ben degilim
  9. 7.
    yıllarca okulda "istiklal marşını duyduğunuzda karşıdan karşıya geçiyosanız bile durcaksınız ulan eşşoğlu eşekler, saygısız köpekler" laflarını işitmiş pazartesileri okul yolunda istiklal marşını duyup yerimize çivilenmiştik, şimdi ne değişti lan, liseden sonra bile tv'de istiklal marşını duyunca oturuşumu toparladım lan ben* ey kameraman sen kim köpeksin ki ordan oraya koşturuyosun, futbolcuların içine giriyosun, hiç mi okul okumadın oğlum*?

istiklal marşına yapılan saygısızlık*, evet.*
    1 -1 ... silmeyin beni