1. .
  milli takımın hiçbir iddiası kalmadığı maçı izlemek yerine devler liginde eski yıldızları izlemeyi tercih eden insan.

  not: itiraf ediyorum bende devler ligini izledim.
  1 -1 ... endoplazmikyuruyakulum
 2. .
  komple değilse bile milli maçın ikinci yarısının büyük bölümünde uzun zaplar yapan insan olabilir. o da, senin benim gibi insandır ennihayetinde.
  o diil de, nouma'nın erman hoca'ya hareketi süperdi ya.
  1 ... spectr
 3. .
  bir beşiktaşlı olarak özellikle sergenin takımıyla pascal nouma'nın takımının kapışmasını zevkle izlediğim program olmuştur. sergen yine döktürdü. yazık ettin be sergen kendine, ganyan, altılı falan derken. erken bıraktın erken...
  2 ... aribra
 4. .
  azarbeycan'a ihanet edip "hangi bayragi istersek sokariz" diyemeyenlerin ** izledigi maci izlemek yerine "fransa ermeni soykirimini kabul ederse ciplak bir sekilde parlamento önüne gidip ermeni soykirimi yoktur diye bagiracagim" diyenin oynadigi maci seyretmektir.
  * (bkz: pascal nouma)

  (bkz: il n y a pas un genocide armenien)
  1 ... kapucino
 5. .
  milli takımdaki jenerasyon yenileyememe sıkıntısı yüzünden, devler ligi ile milli takım arasında jenerasyon farkı göremeyen insandır. şaşkındır, hakan ünsal'ın devler liginde oynadığı anda rüştü milli takıma veda etmektedir.
  ... yolyemez
 6. .
  bir tarafta siyasetin bulaştığı bir maç, diğer tarafta mizahın konuştuğu bir maç. Dolayısıyla haklı bir seçim yapmıştır söz konusu insan.
  1 ... emkajmer