1. 1.
  Kaynak mabadın herhalde.
  5 -2 ... muhendis tarihci
 2. 2.
  Zaiyatın çok daha fazla olmasını isteyen bir hain söylemi,misal vermek gerekirse bedir savaşında da 14musluman ölüyor,buna aile içi şiddet mi dersin bedrin aslanları mı dersin?
  4 -1 ... gokkurt
 3. 3.
  bir kişi şehit olsa ne olur? kimse olmasa ne olur?

  sultanın sattı biz kurtardık. yobazlığın yıktı biz yeniden kurduk.

  tüm dünyaya kafa tuttuk da bir seni kurtaramadık. ne çeşit bir hain kendi destanını küçümser?
  2 -2 ... noxeca
 4. 4.
  Bu tek hücrelinin basari anlayışı hayatini kaybedenlerin sayisi ne kadar fazlayla o kadar başarılı olunmuştur herhalde. Hmmm o zaman ikinci dünya savaşını almanlar kazanmıştır diyebiliriz. Üstelik kaynak bile yok rakamla ilgili. Ama gel seni bu satırın sonuna kadar doğru kabul edip sevindirelim? Tamam sevindiysen ağzını kapa ve düşün; bu kadar az zayiatla 7 duvele kafa tutmuş bir ordunun komutanı olmak herkese nasip olmaz. Yani gazi mustafa kemal atatürk' ün ne kadar büyük bir komutan ve devlet adamı olduğunu bu dingilin başlığından da rahatlıkla anlayabiliriz.
  4 ... abaninaltindakisopa
 5. 5.
  Dediğin gibiyse o kadar az kayıpla yüzbinlerce düşman askerini öldürmüş, bir o kadarını yurttan kovmuş , bir o kadar esîr almışız . Sırf bu yüzden başkomutan gazi mustafa kemal atatürk'e daha bir saygı duyman lazım. Hem matematik bilmiyor hem trollük yapıyor bu da.
  6 ... bendoktordegilimhekimim