1. ?.
  istisnasız kendini komutan sanan öğretmendir.
  2 -2 ... cornelia
 2. ?.
  genelde eski albay, eski subay olan insanlardır.
  3 ... i love cilek
 3. ?.
  çok şey öğrenmiş olduğunuz insanlardır genelde. geçmişini bilmeyen bir ülkenin geleceğinin varolmayacağını öğretmiş kıdemli kişilerdir. elleri öpülesidirler.
  8 -2 ... tiamoamour
 4. ?.
  kasıntı kendini hala askeriyede sanan yazılı sınavına öss muamelesi yapan öğretmendir . iyi yönleri anayasanın değişmez maddelerini memleketin başkentini bile bilmeyen lise öğrencisine bu bilgileri iyi aşılayan kişilerdir .
  2 -1 ... chewezingeer
 5. 1.
  bizim zamanımızda doksan dört doksan beşli yıllarda üniformayla derse gelirdi albayımız. her şeyi iyi güzeldi ama askeri disiplinden okulda bile kopamazdı.
  +günaydın arkadaşlar
  -sağol
  +rahat
  1 ... ipeserilenun
 6. 2.
  askerdir.
  2 ... jimmy the pro
 7. 3.
  sınavda subay rütbelerini soracağı garanti olan öğretmendir.
  1 ... havvakizihavva
 8. 4.
  acayip karizma olan şahıstır. ağzı açık dinlenilir.
  2 ... pempepanter
 9. 5.
  genç dimağlarımızı ilk kez militarizmle tanıştıran asker veya asker kökenli öğreticilerdir.
  1 ... balinayakafaatandelihamsi
 10. 6.
  azıcık tipi varsa tüm kızları kendine hayran bırakan kişidir. zaten o bembeyaz üniformayı giyip de kötü görünen çok da kişi yoktur. diğer branş öğretmenlerinin kendisinden acilen ders alması gerekir çünkü son derece rahattır. sene boyunca birçok derse girmez. sınavlarda kitap açmak serbesttir. sınav 20 dakikadan fazla sürerse sıkılır ve cevapları söylemeye başlar. ancak birbirinizden kopya çektiğiniz görürse elinizden kağıdınızı almakla tehdit eder ki cidden ilginçtir. bir sene boyunca güya dersini görmenize rağmen milli güvenliğin tanımından bile bihaber olmanızın sebebidir.
  -1 ... nil nil nil