1. 1.
  önümüzdeki iki yil icinde abdullah gul sayesinde olmasi plalanan eylemdir!
  (bkz: oy badem biyiklim)
  3 -6 ... nobran ne ya
 2. 2.
  ülkücü gençliğin fırsat tanımayacağı varsayım. * * *
  2 -5 ... portnoi
 3. 3.
  daha akp iktidara yeni gelmişken üniversitemde yaşanmaya başlamış olgu. vakıf üniversitesinin yönetiminin de müsiad tadında kişilere geçmesiyle birlikte başlamış durumdur.

  akp il önde gelenlerinden birinin okulumuzda yer edinmesiyle başlayan durum rektör ün türlü iftiralarla atılarak yerini akp yandaşı nur cemmati üyesi birine bırakmıştır.. buna dayanamayan bir kısım eğitmenler okuldan ayrılarak başka okullara gitmiştir.

  ikinci fatih üniversitesi olmaya aday olan okulum yeni dönemle birlikte daha da kötüye gidecektir.
  1 -3 ... serenitytheone
 4. 4.
  bir donem artan ogrenci olaylarin tekrar baslamasina neden olacak durumdur. birtek milli gorus degil ulkucu, komunist vs. gecinen butun ogrencilerin birarada olmasi ve birbirlerine saygi gostermemesi en buyuk faktordur.
  -1 ... fabala
 5. 5.
  ''milli görüş'ün üniversitelilerin ırzına geçmesi'' şeklinde de değerlendirilebilecek durumdur. Örnek vermek gerekirse:

  Hüseyin Üzmez, ilk silahlı sağ eylemci. 22 Kasım 1952 tarihinde, lise son sınıf öğrencisiyken, 'Allah düşmanı' dediği Vatan gazetesi sahibi ve başyazarı Ahmet Emin Yalman'a 6 el ateş etti, öldü diye bıraktı.''Öldürmeye teşebbüs'' suçundan 10 yıl tutuklu kaldı. Cezaevinden çıktıktan sonra lise ve hukuk fakültesini bitirdi. Özal hükümetinde Sağlık Bakanı Mehmet Aydın 'ın özel müşaviri oldu. Milliyetçi Çalışma Partisi'nin genel başkan adayı oldu. Can Pazarı adlı aşk romanının aynı zamanda kahramanı olan Hüseyin Üzmez, bu kitapta üniversite öğrencisi ile yaşadığı aşkı romanlaştırdı.

  edit : (bkz: 1952 de milli görüş akp dayanışması) *

  edit2 :
  + Seçimlerde oy kullanmadığınızı söylemeyeceksiniz herhalde?
  - Refahçılar'a, MHP ve BBP'ye oy verdim.
  (hüseyin üzmez)
  1 -6 ... basri
 6. 6.
  akplileri hala milli görüşçü zannedenlerin olacağını sandığı durum. gidin gerçek milli görüşçülere sorun bu denilenleri başta onlar kabul etmezler böyle bir şeyi.
  4 -3 ... koobee24
 7. 7.
  cok isterdim ama malesef cok zor, cunku akp denen olusumun milli gorusle herhangi bir bagi yoktur, turkiye de milli gorus iyice azalmistir, tabii bizim sozlukde bu konuya ehil hassas arkadaslar var ama, saadet partisinin hali de belli. erbakan hoca eskisi gibi genc degil, kalmadi milli gorus.
  1 ... merhaba asker
 8. 8.
  parasız, gurbetteki zavallı ogrencileri devletin sahip cıkmadıgı yerde bu gorustekiler para verip, bi guzel de yurda yerlestiren; sonra beyinlerini yıkıyorlar.
  1 -2 ... algernon
 9. 9.
  'karar ver güzel kardeşim bunlar nurcu mu milli görüşçü mü' şeklinde sorular sorulması gereken bünye hazeyanları.
  3 -1 ... sekerpinar
 10. 10.
  nur cemaatini milli görüşçü sanma eblehliğinden daha gudik olmayan durumdur.
  1 -1 ... westphalia