bugün

istanbul'daki kamu kurumlarının yanı sıra 3 bin 500 okula ücretsiz dağıtılan 7 bin tirajlı Okulların Sesi adlı dergide, ilköğretim çağındaki çocuklara, dikkat dağınıklığı ve unutkanlık sorununu çözmek için hacamat yaptırmaları tavsiye edildi.

Habertürk'ün haberine göre; yayın kurulunda istanbul Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi'nden Yusuf Çopur ile Bağcılar Milli Eğitim Şube Müdürü Aziz Erdoğan'ın da yer aldığı dergide "hacamat" doğal tedavi uzmanı Süleyman Gök tarafından anlatıldı.

Dergide hacamat, deri altındaki kirli kanın jiletle kesilerek vücuttan atılması olarak tanımlanırken, 70 derde deva olduğu belirtildi.

HACAMAT NEDiR?

Vücudun herhangi bir yerini hafifçe çizip, üzerine boynuz, bardak veya şişe oturtarak kan alma, hafif yaralama işlemi.
dindar gençlikten sonra
jiletçi gençliğe terfi ediyoruz. hadi bakalım.
hacamat küçük yaştan başlayarak yapılabilir. milli eğitimin kafanızı dağıtmak daha iyi öğrenmek için, için çocuklar demesinden iyidir. ayrıca hiç bir sakıncası da yoktur. peygamber efendimiz (s.a.v.) yılda bir kere hacamat olurmuş. saçma sapan teoriler üretipte jiletçi dinci bilmem ne diye hemen girmeyin mevzulara açın biraz araştırın.
ortacagda hekimlerin en sik basvurdugu tedavi yonteminin 21.yyda teb tarafindan tavsiye edilmesi.
küçük çocuklar kendilerini kesmelerini öğütleyen tavsiyedir.

ulan yarak kafalılar çocuğa böyle tavsiye verilir mi lan? jilet amk bu jilet, kalem mi, jilet bu!
peygamber efendimizyaptı diye işi dinileştiren ( hastalığına göre pis kanı çekiyor çekmesi iyi) bir tavsiyedir.