bugün

12 yıldır ırzına geçilen bakanlıktır.
türkiyenin işini en kötü yapan bakanlığıdır.o kadar eğitimli ve egitmeyi bilen kaliteli öğretmenleri vardır ki liseliler dersanelere akın etmektedir.
bakanı hiç bir zaman mesleği bilen bir öğretmen olmayan alakasız bölüm bitirmiş birisi olan bakanlıktır.

sonrada eğitim sistemi neden kötü? öğrenci görmemiş insanlar kendi kendine sistem yapıyor. türkiyede söz konusu eğitimse herkesin bi fikri var zaten.
kim ne dersin desin altın çağını yaşamaktadır.

hemen bazıları tepki göstermesin. bakanlık altın çağını yaşıyor. eğitim değil. sikmişim eğitimi kafası. para oluk oluk akıyor ama eğitime harcanmıyor, elektriksiz okullar, kendi okullarının içler acısı halini haber yapan öğrenciler, ne işe yaradığı bilinmeyen materyaller. nereye gidiyor bu para. bakanlığın altın çağıdır bu.
internet sitesini siktigimin sikik bakanligi orospu cocuklari.
eğitimin anasını siken orospu çocukları.
Eğitime ayrılan paranın nereye gittiğini hesabını vermeyen. Eğitim kurumlaırnı yıktırıp yerlerine cami yaptırılmasına izin veren. Şuan ki boş bakanlıktır. Aynı zamanda eğitim sisteminin en iyi içine eden bir bakanlıktır.
Eğitimi deneme tahtası olarak görenlerin yönettiği bakanlık.
başörtüden dolayı mağdur olup bakanlığa müracaat eden öğretmenlerin tamamının atamasının yapıldığı açıklamış kurum.
Turkiyede böyle bir " Milli eğitim bakanlığı " varken daha nasıl bir gençlik istiyoruz acaba!
"Bu devlete bu millet çok bile "

" Milletçe alkışlıyoruz "
an itibariyle ilginç bir haber yayını yapmistir.

--spoiler--
Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı, göreve yeni başlaması sebebiyle nezaket ziyaretinde bulunan ABD Ankara Büyükelçisi John Bass’ı makamında kabul etti.
Göreve yeni başlayan Büyükelçi Bass’ı “Türkiye’ye ve Millî Eğitim Bakanlığına hoş geldiniz” diyerek karşılayan Bakan Avcı, Türk- Amerikan ilişkilerinin çok eskilere dayandığını söyledi.
Bakan Avcı, 1945 yılından bugüne kadar eğitimin her düzeyinde iki ülke arasında çok güzel işler yapıldığını belirterek, “Bundan sonra sizin göreviniz süresi boyunca çok daha fazla işler yapacağız inşallah. Bizim dostluğumuz çok eskilere ulaşıyor, özellikle eğitim alanında çok yakın bir iş birliğimiz var. Ama Başkan Obama’nın Türkiye’yi ziyaretinde söylediği gibi, ‘model ortaklık’ düzeyinde ilişkiler sürdüren iki ülke arasında bundan daha fazlası beklenir” diye konuştu.
“Bizde bir gelenek var, Cumhurbaşkanı, Kültür Bakanı ve Millî Eğitim Bakanı resmi görüşmelerde Türkçe konuşurlar, ama ingilizce dinlerler” değerlendirmesini yapan Bakan Avcı, her iki ülkede öğrenim gören öğrenci sayılarına ilişkin bilgiler verdi.
Türkiye’den resmi burslu olarak 1519 öğrencinin ABD’ye gönderildiğini ifade eden Bakan Avcı, Amerika’da kendi imkânlarıyla öğrenim gören öğrenci sayıları açısından Türk öğrencilerin ilk üçe girdiğini; buna karşın, kendi imkânlarıyla Türkiye’de öğrenim gören 247 Amerikalı öğrenci olduğunu söyledi. Bakan Avcı şöyle devam etti: “Bu sayıları artırmamız lazım. Daha çok Amerikalı öğrencinin Türkiye’ye; daha çok Türk öğrencinin de Amerika’ya gitmesi lazım.”
Büyükelçi John Bass, göstermiş olduğu ilgiden ötürü Bakan Avcı’ya teşekkür etti.
--spoiler--

ama bu açıklamaya göre amerika büyük elçiliği turizm otelcilik denen meslekten de bahsetmiştir. bunu yazmadılar.
Ülkemizde en önemli konuyken bir türlü önemsenmeyen ve artık yaptıklarıyla bıkkınlık veren bakanlık.
Okul tatil başlangıç ve bitiş tarihlerinin öğrenilmesinde takip edilen, en çok da öğrencilerin merakla takip ettiği bakanlık.
ak partinin elin de, yıllardır gelişmiyo, niye mk.
milli egitim oyun tahtasi bakanligi ismi daha cok yakisir dedigim bakanlik.
milli gacırt bakanlığı.
Türkiye'de olduğuna dair söylentiler dolaşan bakanlık. Uslu bir çocuk olursanız belki milli eğitim bakanlığını görebilirsiniz.
okullar olmasa eğitim ve öğretimi pek bir güzel yönetecek bakanlık...
Eğitim reformlarından çok polemik çıkaran bakanlıktır.
Ülkemizde ilk önce ele alınması gereken kurumdur. çok içler acısı durumdaki eğitim kurumlarına el atarak ikinci bin yılda ülkenin geleceği@noktayı belirlemesi gerekmektedir.
Ülkemizde ilk önce ele alınması gereken kurumdur. çok içler acısı durumdaki eğitim kurumlarına el atarak ikinci bin yılda ülkenin geleceği@noktayı belirlemesi gerekmektedir.
yaa ben sizin yapacağınız işi sikeyim afedersin. madem kendi ilçemizde görev yapamıyoru ayarla ulan il merkezinde kalacağımız yeri, düzeni. öff amınakoyim ya, iki gündür stresten ağlamaktan içim şişti. ama cidden yeter ama.
görsel
Eğitimle pek alakası olmayan bakanlık.
Milli çocuk oyuncağı bakanlığı.
güncel Önemli Başlıklar