1. 1.
    komplo teorileri vol. 421

şimdi uzun uzun açıklamak isterdim fakat, elim ermiyor gece gece, ama bekleyin ve görün.

haydi kemik.
    1 -1 ... it goes to all
  2. 2.
    (bkz: o da olumlu)
    ... system error
  3. 3.
    ihtimal vermiyorum da eğer böyle bir şey olursa 24 haziran gecesi suskunluğunun sebebi ortaya çıkmış olur.
    1 -1 ... zeki cevik ve ahlaksizz
  4. 4.
    (Bkz: Milli ve yerli muharrem ince)
    ... magara beyefendisi
  5. 5.
    rte istese bile yapamaz.
    etrafında bakanlık bekleyen lacivert kareli esnaf ceketi giymiş o kadar çok yandaş birikmiştir ki şimdi.
    aralarından biri yerine muharrem seçilse piranha gibi saldırırlar reise.
    3 ... strawberry blonde
  6. 6.
    Gerçekleşmesi halinde Akp’nin 16 yıllık siyasi tarihinde yapmış olduğu tek mantıklı şey olur.
    2 ... centurion
  7. 7.
    her şeye rağmen vatana millete yararlı olmak için çalışmaya devam edecek bir adamın kabul edeceği bir görev. ancak akp bunu yapmaz diye düşünüyorum.
    1 -1 ... gatha
  8. 8.
    Şu an ki durumdan milyonlarca kat daha iyi olacağını düşünüyorum. Zira şu an ki milli eğitim bakanımız ismet Yılmaz'ın gemi mühendisi olduğu düşünülürse eğitim sistemini yadırgamamak gerekir. Milli eğitimin başında eğitim bilimci, öğretmen olmalıdır. Tıpkı Sağlık bakanlığına gelen bakanların tıp fakültesi mezunu olması gibi yiyorsa gidin sağlık bakanını da ibf, siyaset bilimi, mühendislik bölümünden mezun birini yapın da görelim. Bu zamana kadar gelen Milli eğitim bakanlarından hiçbiri eğitimci değildir. Çoğunluğu hukukçu, siyaset bilimleri fakültesi, mühendislik mezunu. Eğitim fakültesi mezunu olmayan, öğretmenlik yapmamış, öğrencileri yakından takip etmemiş birinin öğretmenin, öğrencinin sorunlarını anlaması mümkün olmaz. Eğitimdeki yenilikleri takip edemez. Milli eğitim bakanlarını siyaset bilimi mezunlarından almayı bırakırlarsa siyaseti eğitimden uzak tutabilirlerse en azından bunu bir nebze olsun başarabilirlerse bu ülke adam olur. Aklı hür, vicdanı hür, olayları objektif değerlendiren bireyler yetiştirebilir yarınlarımızı onlara emanet edebiliriz. Muharrem ince'nin gelmesini çok çok isterim fakat o gelmese bile Abbas Güçlü'nün, Cihat Şener'in gelmesini çok isterim.
    2 ... baslatmanickinden
  9. 9.
    eğitim sisteminin daha da boka batacağı günlere vesile olacak saçma uygulama.
    -3 ... kivilive
  10. 10.
    Komplo teorilerinizi alın ve kapıyı dışarıdan kapatın.
    1 -1 ... nikilsin