1. 1.
  Cnn türk Haberinde açıklanan olaydır. Milletvekillerine hastanelerdeki kaplama diş yaptırma hakkının on iki taneye çıkartılmasıdır. Millet bir tane diş için haftalarca hastanelerden randevu beklerken kendine halktan üstün haklar tanıyan milletin sözde vekilleri tam 12 diş implantı yaptırabilecek.
  Evet söz türk halkında.
  9 -1 ... yoksul genc
 2. 2.
  milletvekili maaşları çok düşük(!) olduğu için bitmek bilmeyen türemiş yan haklardan biridir.
  2 ... dalgamaya
 3. 3.
  vatandaş tarafından dişlerinin dökülme ihtimaline karşı alınmış bir önlemdir. mesela şahsen bazılarını bir odaya kapatıp evire çevire dövmek geliyor içimden.
  3 ... selfcontrol
 4. 4.
  Vatandaş kıçına don alamasin benim vekilim 12 implant hakkı ile takilsin bu adamlara oy verenler kul hakkı yemiştir buda böyle biline.
  2 ... fait saik kabasiyanik
 5. 5.
  o kadar implanta çene kemiğimi dayanır, yapan hekimin çok usta olması lazım aksi halde geri dönülemez sonuçlar yaratır. implant yaptırmak çözüm değil adam gibi sabah akşam iki dakka dişlerini fırçala implanta falan gerek kalmayacak sayın milletvekili.
  ... yelkenlerpupa
 6. 6.
  kul hakkı
  ... kazangap
 7. 7.
  tanesi 3-4 bin tl'ye yapılan implant hakkının 12'ye çıkarılması olayıdır.

  devlet büyüğü diye bir kavram olan ülkeye az bile, bu kadar mal olunmaz cidden. eser miktarda anarşik olacak kardeşim vatandaş dediğin.
  ... nesgayfe
 8. 8.
  Onların hakları bitmez. Mutluluk çubuğu da dahil sınırsız hakları ve kontenjanları vardır. Vekiller her türlü imkanların kaymağını yerler, partilerinin müntesipleri (taraftarları) de, yani biz, birbirimizi yeriz.
  ... gazeloglu
 9. 9.
  (bkz: millet ve vekilinin farkı)
  1 ... kazangap