1. 16777211.
    bi de bu var

(bkz: nuri çilingir)
    ... mmtyvs
  2. 16777212.
    gunumuz turkıyesınde yaptıkları hareketlerle bızlere öncü olmalarını bekledıgımız ınsanların bu kadar densız,kısılık zedeleyıcı,ısmı kotuleyıcı işlere bulastıklarını gordukce ınsanın aklından ''sızler bunları yaparsanın bızler nelerı yapmayalım'' dıyerek dusunmek gecer.rezıllıgın dız boyu oldugu ulkemızde eger sız millet vekilleri bu ülkeyı yonetmeye kalkan kısıler sızlerde bunları yaparsanız bu konu karsısında tek denılmesı gereken yazıklar olsun demektır. ve asagıda kaynagı belırtılmıs olan konusmalar rezıllıgın ne derecede oldugunu alenı ortaya koymaktadır.

Biraz fazla ver abi!

Dinçer Dinçsoy'la, Feyzi Berdibek'in 5 Ekim 2005 gecesi, saat 00:28'deki konuşması:

D: Alo...

F: Ne yapıyorsun?

D: Abi şimdi kızla konuşacağım. Ben 500 olarak düşünüyorum, çok mu fazla gelir size 500 dolar? iki defa kalsın kız...

F: Ya gelsin bir saat kalsın gitsin.

D: Ya tamam işte 500 dolar diyorum 300 dolar kıza ver.... 200 dolar Ramazan öncesi benim cebime girsin, hayrına abi...

F: Tamam hadi peki.

D: Tamam abicim.

isterse iki defa ver!
    Dinçsoy'un, Bahar Ö. ile 5 Ekim 2005 gecesi, saat 00:30'da yaptığı görüşme şöyle:

B: Efendim canım.

D: Bebeğim 250 dolar sen alacaksın 250 dolar bana tamam mı?

B: Tamam. Bir kişi mi?

D: Bir kişi 1629 oda numarası.

B: Hı hı.

D: Tamam mı Feyzi Bey'e gidiyorsun. Koliye... Adama, Ramazan öncesi biraz fazla ver dedim. Adam, Ramazan öncesi biraz fazla verdi. Ben de onu seninle kendime paylaştırıyorum, tamam mı?

B: Tamam birtanem.

D: 250'sini sana. 50'şer dolar fazla şey yapıyorum.

B: Tamam canım.

D: 1629 ararsın beni tamam mı.

B: Tamam.

D: isterse iki defa ver.

B: Tamam canım.

kaynak http www digimedya comcontentnews139489 aspx
    1 ... no promise