1. 1.
  Mhpli milletvekili yücel bulut'un tiktok ve gençler hakkındaki açıklamasıdır. Sonuna kadar haklı. Bu gençler böyle saçmalıklar yerine çok daha faydalı işlere yönlendirilmeli ve özendirilmeli.
  Bilime, sanata, spora mesela.

  https://www.yenisafak.com...gencler-yonetecek-3546628
  5 -1 ... dertler derya olmus
 2. 2.
  Hiçbir amaç barındırmayan, eğlencesi olmayan, boş kafaların oyuncağı olarak görsem de sosyal medyanın denetimi ya da ne bileyim kullanım şekli belirlemek mümkün değil.
  70-80 kuşağı arasında fark yok, 90'lar da bir nebze 80'ler kuşağına yakın ama sonrasında gelen teknoloji ile büyümüş nesil bir acayip.
  Onların hayatında gece yarısına kadar sokakta oynamak, haylazlik yapmak, kavga gürültü ile gençliği yaşamak yok. Tüm gün Evde LoL oynasınlar, Instagramdan tiktoktan çıkmasınlar, hayatlarının her gereksiz anını kayıt altına alıp, beğeni toplama beklentisi ile kendilerini ispatlamaya çalışsınlar.
  2 ... yani herhalde sanirim galiba
 3. 3.
  Eseriniz ile övünen.
  Ne ekiyorsanız onu biçiyorsunuz.

  Gençlerin bu durumunda bir arıza varsa bunun neden olması tik tok veya Instagram ya da Facebook vb iletişim araçları, teknoloji değil.

  Kendi dilinde okuduğu soruyu anlama sıralamasında 60 ülke arasında 45. Sırada olan bir ülke gençlerinin nasıl olması lazım?
  Bu gençlerin iletişim araçlarını kullanma şekline laf söylemeye şahsen ben utanıyorum.

  https://m.youtube.com/watch?v=5ehFSO_ZNVc+
  Gerçekten sn. MHP'li vekil bu gençlere tik tok eleştirisi yaparken bir daha düşünmesini tavsiye ederim.
  Lütfen sonuna kadar izleyin.
  https://m.youtube.com/watch?v=5ehFSO_ZNVc+
  iktidarda, siyasette, ülke idaresinde yılardır olup parti adı milliyetçi olan bir yapı böyle gençliği nasıl oluşturabilir?
  https://m.youtube.com/watch?v=qfdC9pg9RHE+
  Böyle bir gençlik yetiştiren sistemin aktörleri sorumluları kalkıp gençliği eleştirmesi en hafif tabirle haksızlık desek yanlış olmaz.
  https://m.youtube.com/watch?v=9e-k58GpIwg+
  1 ... thebiggraywolf