bugün

madem yok;

tanıyorum, o sizi arar diyip siktir olup gitseydin ya pezevenk bari şeklin olurdu.

her şeyi miku düşünsün zaten amk!
Tanidigim cok var. Ama onlar beni tanir mi bilemem.
Diş doktorumun kocası vardı bir ara. Sonra naptı bilmiyorum.

Aslen tanıdığım hiç yok olmadı da olmasın da zaten.
Buyrun ben milletin kendsiyim asilim vekil degilim.
itfaiye mülakatına gitmiştim. açik açık sordular.
- dayın var mı ?
+ yok dedim.
- o zaman hiç uğraşmayalım teşekkür ederiz. dediler. ülkemde insan gibi iş bile aranmıyor. herkes, herşey torpil ve rüşvet olmuş.
Benim bakan tanıdığım var. Demek ben geçerdim.
hayır yok, ama cumhurbaşkanlığı koltuğunda oturan şahıs tanır beni, 16 temmuz'da mesaj çekmişliği var.

sana da çekmiş olabilir eski mesajlarına bir bak dönüş yaparsın, ziyarete giderken ayakkabı kutusu götürmeyi unutma ha bir de ülker gofletlerinden götür, pek sever kendileri..
benim siyasi olarak en üst mevkide ki tanıdığım kişi, bizim mahallenin muhtarı şahin abi. olur mu?
Bu ülke böyle böyle nah gelişir işte amk. Yazık lan o kadar üzülüyorum ki şu iş başvurularında gerçekten zehir gibi insanların geçemeyip borç içinde yüzmesine ve aynı zamanda falanca milletvekilinin hiçbi sike yaramayan dalyarak yeğenlerinin en iyi makamlara atanmasına. Şu ülkedeki adam kayırma bitse yemin ediyorum ilerleyeceğiz uzaya felan çıkacağız amk ciddiyim lan. Yok öyle ABD veya Avrupa bizi bitirmek istiyor diye felan, en çok biz kendi kendimizi bitiriyoruz, asıl işini yapacak insanlara bikere biz bile sahip çıkmıyoruz ki.
Mağdur kişi nezdinde bu bir dramdır.

(bkz: Kaç para ulan bir milletvekili tanıdık)

Tanıdığım Yok kardeşim. Olsa dükkan senin. Allah yardımcın olsun.
güncel Önemli Başlıklar