Advertisement

 1. 1.
  iktidara gelmeden önce herşeyi atıp tutan sonrada koltuğa yerleşince halkı unutan nerden nasıl rüşvet yesem de cukkayı doldursam peşinde olan milletvekillerine(!) uygulanması , kanunlaştırılması gerekenli olan aslında en önemli gündem maddesi.
  artık kameranın gözünün içene baka baka hatta sırıtarak birbirlerine torpil geçen ,ellerinde torpil kağıtları mecliste dolaşan milletvekili görmek istemeyen halkın rüyası.
  4 ... aquantass
 2. 2.
  zaten baştan sakat bir haktır. nedir yani bizim seçtiğimiz kişi, bizden daha fazla hakka sahip oluyor, "seni kim getirdi o koltuğa" diyesi geliyor insanın.
  3 -1 ... asiti kaçmış kola
 3. 3.
  hatta milletvekilinin bilumum yedi sülalesininde dokunulmazlığı kaldırılsın diye genişletilesi istek..
  2 ... shalamar
 4. 4.
  (bkz: et kokarsa tuzlarsın tuz kokarsa ne yaparsın)
  ... grup vitamin
 5. 5.
  gerçekleşmesi halinde mecliste taş çatlasa 10-15 kişinin kalacağı mevzudur...diğer milletvekillerine ulaşmak için (bkz: bayrampaşa cezaevi)
  4 ... tttddd
 6. 6.
  hepsi alnımız açık bizler temiz insanlarız demelerine rağmen neden dokunulmazlığın kaldırılmasını istemezler anlamam anlayamam. madem suçun yok neden korkuyorsun kardeşim bu ülkeye ve hukuk sistemine güveninmi yok yoksa bizim sana güvenip ankaraya yollamamız mı hataydı. *
  ... juansebastianveron
 7. 7.
  akp iktidara gelmeden önceki vaadlerinde bunada yer vermişti."e hani dokunulmazlık kalacaktı, kaldırsanıza" diyen halkın tepkisidir aynı zamanda.
  ... kekistanlihobbit
 8. 8.
  "seçmenler adam olsaydı zaten adam gibi yönetilirlerdi" dedirten kampanyadır. Yöneticilerimiz uzaydan gelip bizi yönetmiyordur.

  nasılsanız öyle yönetilirsiniz
  ... baybars
 9. 9.
  (bkz: bindiği dalı kesmek)****
  ... bahdeniz
 10. 10.
  kaldıracak olan kim? yine milletvekilleri...
  peki bu adamlar salak mı? kesinlikle hayır.... o zaman neden böyle bir mallık yapsınlar. bu bir hikayedir.
  ... palta