1. .
  turkiye'de* asla yapılmaması gereken durumdur, zira "milletvekili cocugu" her zaman için haklıdır, babasının dokunulmazlık hakkı o'na da gecmiştir, dokunamazsın, varsayalım ki bir sey oldu da tutuklandı, sonucta cocuk serbest kalacak, polisler acıga alınacaktır

  http://www.milliyet.com.t.../06/07/yasam/axyas01.html
  2 -1 ... dopdop
 2. .
  (bkz: neler oluyor lan bu ülkede)
  1 ... africa
 3. .
  milletvekili cocugunu tutuklayan polisi tebrik etme hevesi uyandiran, o milletvekilinin de bu olay sonucu polisleri gorevden almasi durumunda kim secti bu sahsiyetliyi(!) diye dusunduren olay.
  1 ... lionheart
 4. .
  haberin devamı da ilginç.
  ".

  Mehmet Ayağ, 3 yıl önce 2 arkadaşıyla birlikte bir kıza tecavüz edilmesini kamerayla görüntülemekle suçlanmıştı. Mahkemeye çıkarılan Ayağ, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı.

  "
  1 ... deep
 5. .
  polisin cumhurbaşkanı yada başbakan cocugu olması durumunda olabilir belki * degilse *
  ... patojen
 6. .
  kusura bakılmasın ama babam milletvekili, annem aile ve kadından sorumlu devlet bakanı değil diye, bana verilmeyen bir hak kimseye verilemez.
  ... asiti kaçmış kola
 7. .
  saatlerce hatta günlerce dövülmesi gereken bütün çocukların oluşturduğu grubun tutuklanması.bunun sonucunda polis görevini yapmış olsa bile açığa alınır.o zibidi de serbest kalıp yaptığı pisliklere kaldığı yerden devam eder.
  ... hakande84
 8. .
  Kesinlikle doğru buldugum olaydır.Türkiyedeki Adaletin düzgün işleyip işlemediğini bu olayla öğrenebiliriz.
  ... timucinberk
 9. .
  akp hanedanının bir şehzadesine el mi değmiş,tez kesile o elin sahibinin başı,onu evinde bekleyen çocuklarının ve eşinin de kafası kesile,keza bir akp'liye dokunmak ne büyük bir hatadır,diyebileceğim durumdur.
  1 ... ucuncayir666
 10. .
  (bkz: eceline susamak)
  (bkz: başına bela almak)

  (bkz: istiklal mahkemeleri)
  (bkz: yüce divan)

  (bkz: gün gelir hesabınız sorulur)
  (bkz: gün gelir defteriniz dürülür)
  -1 ... shalamar