1. 1.
    son günlerde dikkatimi çeken durumdur. otobüste trende uçakta vapurda vs herkesin elinde bir termos aç tok sabah akşam demeden lıkır lıkır kahve içiyorlar. ya da çok fazla abd yapımı film ve dizi izlemelerinden izlemelerinden mütevellit özentilikten başka bir şey değil.
    8 -2 ... bim kamyoncusu
  2. 2.
    bunlar hep amerikanın oyunları evladım.
    9 ... neyaptiginibilenkiz
  3. 3.
    Kahvenin içinde insanı etkileyen ve rahatlatan bir madde olmalı kesinlikle.Ben de çok severim kahveyi.
    1 -5 ... sivasguzeli
  4. 4.
    Bu kadar yoğun bir hayatın içinde kafayı ayık tutabilmenin yegâne yolu kahve olduğu için normaldir.
    3 -1 ... imla
  5. 5.
    akılları karıştıran durumdur.

(bkz: oyun büyük yeğen)
    12 ... mel mel bakan gibson
  6. 6.
    iş hayatı savaş alanı gibi. konforlu sıcacık ev gibi olmadığı için sigara ve kahve mecburen var. özentilikten kahve manyağı olan dalyarak tumblrcılar da var tabi. zaten onlardan bi bok olmaz.
    2 -1 ... dr mechanic
  7. 7.
    Uyanık kalabilmek için içiyorum ben.
    1 -2 ... wendy vermeer
  8. 8.
    anlayamıyorum ben o milleti.her gün bi tane acı kahve içmem gerekiyor. aylardır içiyorum ve tadı olsa da olur olmasa da olur hissi veriyor bana. verdiği enerji tabi ki tartışılmaz. günde 7 8 fincan kave içenleri anlamıyorum.
    3 -5 ... t i b b
  9. 9.
    Bu aralar günde bir iki bardak içiyorum bu aralar dediğim baya bir ay geçmiştir üstünden. yani böyle insanın canı sıkılınca yaptığı bir şeyler olur ya benimde kahve, sıcak çikolata vesayre bir şeyler içmek yanında da bir şeyler yapmak oluyor buna karşı çözümüm.

Kimi insan bir sigara yakar kimisi kahve içer kimisi başka bir şey yapar. Ama kahve vakit geçirme aracı olarak on numara bir içecek bana göre.
    3 -1 ... keyf kahyasi
  10. 10.
    Günde mutlaka sabah, öğle, akşam olmak üzere 3 adet içmemden ötürü, sanırım o manyak benimdir.

ilginç olan kahveyi içmeyi unuttuğumda vücut uyku getirerek sinyal filanda vermeye başladı. Kokusu, tadı ise en cezbeden. Güzel bir mekanda içiliyorsa demeyin keyfime.

milletin kahve manyağı olması
    4 -3 ... pembe mantolu acelya