1. 1.
    bildiğin hanzodur.

gitmişim bir lokantaya yemek yiyorum iştahlı iştahlı, acıkmışım da. tam o sırada gözüm insan suretinde hayvanın birine takıldı. geçmiş oturmuş tam karşı masada, ağzını dişçiye açar gibi açmış sonuna kadar, ta bedemcikleri görünüyor. madenlarde kazı yapar gibi dişlerine kazı çalışması uyguluyor. kürdanla kurcalaya kurcalaya bulup çıkardıklarına elmas bulmuş gibi uzun uzun baktıktan sonra onları bi de ağzına geri koyup yutuyor. yarebbim sana geliyorum!

dünyada ne görmemiş insanlar var. bir lokantada restaurantta yemek yemenin adabını bilmiyorsanız girmeyin oralara lütfen. insanlar sizin ağzınızdan burnunuzdan çıkardığınız artıklarınızı yemek yerken izlemek zorunda mıdır acaba?
    4 -1 ... notre dame
  2. 2.
    (bkz: gece 00 00 kurban verilen başlık)
    2 ... notre dame
  3. 3.
    asıl densiz versiyonu, "milletin içinde eliyle ağzını kapatmadan kürdanla diş karıştıran" dır.
    4 ... randy
  4. 4.
    en azından kürdanla karıştırıyordur, o da bir şeydir. ben bugün direk parmaklarını ağzına sokan insanımsı bir cisim gördüm.
    4 -1 ... o bu su
  5. 5.
    ağızlarını kapatarak yapanları da vardır bu işi. bi eliyle ağzını kapatır ve diğer eliyle mağarada define arar sanırsınız uzaktan görünce.. bu da farklı denyoluktur tabii. sanki karşındaki dişini karıştırdığını anlamıyor lan:)
    2 ... nickbulanakadarcanimcikti
  6. 6.
    (bkz: adab-ı muaşeret)
    2 ... demeteren
  7. 7.
    hayvandır o hayvan denebilecek durumdur. bide bunların dişlerinden ses çıkartanları vardır. dişinin arasına ıvır zıvır kaçmıştır. garip sesler çıkararak dişini temizlemeye çalışır. **
    1 ... hayatin anlamini arayan adam
  8. 8.
    milletin içinde baş parmağıyla burnunu karıştıran densiz ile aynı kafada olan insadır. *
    3 ... escherichia coli
  9. 9.
    (bkz: denli)
    2 ... shreddinger
  10. 10.
    (bkz: 50 cent) adam lahmacuncudan çıkmıştı heralde var mısın yok musun'un yarısında dişlerindeki kıymaları temizledi.
    1 ... pseco