bugün

Numan kurtulmuş un 19 mart 2016 taksim patlaması sonrası sıçtığı beyan. Bir kişi ölmüyor diye bin kişi ölüyor. Gelecek hayali kuramiyorum. Allah belanizi versin.

https://m.youtube.com/watch?v=UQcJuMmOz7g
senin şükürünü seveyim dedirten açıklamadır.

edit: şaka değil gerçekten açtım ve dinledim dinini imanını şükrünü seveyim numan dedim kapattım.
bunlar son model zırhlı aracına biner 300-500 koruma ile güvenli bir şekilde evine gider
vatandaşta bir patlama ile öte tarafa gitmezse evine gider. çok güzel bir imtihan.
taşşak serinleten açıklama...
Canlı bomba eylemi olacağını bütün dünya duyarken Türkiye neden önlem almadı dememe gerek yok sanırım. Kan üzerinden rant sağlayan vampirler...
O değilde harbi fena dalgaya alıyorlar bizi.
nasıl bir sınav ulan half life oynuyor gibiyiz meydanda kollar bacaklar kafalar uçuyor. yüzlerce koruma ile evine gidip taşaklarını yayıp zıbaran orospu çocuklarının rahatlığı yüzünden gidiyor bu canlar.
O değilde harbi fena dalgaya alıyorlar bizi.
beyinsiz beyanı.
ben diyorum inanmıyor kimse, abi bunlar hep fıtrat, sınav allah insanları havaya uçurarak sınav etmiş. umarım geçmişlerdir.
Acaba önceki hayatımızda ne günahlar işledikde şu anda burada, bu tiplerin milletin acısıyla alelen dalga geçmesine tanık oluyoruz?
Yorum yapmak bile anlamsız.
Ulan trol zannettim birkaç kişi gerçek olduğunu yazmış açıp baktım cidden gerçekmiş. Tüylerim diken diken oldu gözlerim doldu lan bu nasıl açıklama. Ananın amına sokayım orul orul orospu çocuğu pezevenk.
Bir ara sözlükte takılan mal beyanı adlı trollun ifşa olduğu gun mu bugun.

Şükür Allah inanç vb Müslümanlığı ve islamiyet'i çağrıştıran bir kelimeyi kullanmak siyasetçilerimizin akıl almaz ahlakı zaten.
Ama bu sefer anlatım bozukluğu yapmış hatalı bir kullanıma imza atmış.

Edit: Küfür etmeyeceğim halkın tercihine saygı du- ya- cak- mı- şız....
Alayınızı....
Birisi şunlara şükrederek de terörü bitiremeyeceklerini söylesin amk.
nedense o sınava hep masum insanlar giriyor.
gene kaçırdım amk sınavı.

telafisi bütünlemesi var mı reis?
ona girsek?
Şu amk sınavından birde siz geçin de sizi görelim bakalım güzel mi geçiyorsunuz.
Doğuda ailem her gün savaşın içinde, biz yol güvenliği yok diye gidemiyoruz, ailemizden şehit veriyoruz, ankarada kız kardeşimizin gözü önünde patlama oluyor, dün konuştuğumuz arkadaşımızın ertesi gün cenazesine gidiyoruz...
Hayatım boyunca baya güzel sınavlar verdim hükümetiniz sayesinde. Allaha çok şükür.
Soru 1
Son 3 ayda Türkiye'de patlayan bomba sayısını(!) göz önüne alırsak yarın için bomba patlama ihtimali nedir?
A- yok daha neler
B-%50
C-%70
D-%90
E-hayırlısı be gülüm

çok şükür güzel(!) bir sınav sorusu.
(bkz: hayatımın trollü)
Hocam bu sınavdan %50 üstü alırsam sözlüme kaç verirsiniz?

Bu ne lan lise mi lan burasi?
Allah bu yaşadıklarımızı sana misliyle yaşatsın inşallah diyeyim madem. Yazıklar olsun.
arkadaşlar yapmayın, açık kaynak olarak verilen ifadeleri bari çarpıtmayın. adam diyor ki milletimiz çok şükür güzel bir sınav veriyor. cümleyi cımbızlamadan bütün konuşmayı ki 1 dakikalık bir konuşma, söylenmek istenen tek yürek teröre karşı birlik olduk minvalinde bir şeyler. bakın link burada izleyip kendiniz karar verin.

http://www.rotahaber.com/...inav-veriyor-h590785.html
Okulda tarih dersi anlatan hoca kıvamında kınama yapan kişilerden birinin açıklaması.
Öyle normal. Öyle sıradan.
daha dün snapten istiklal pozu atıp bugün uyuyorum diye 8 de telefon kapatıp akşam 6 da uyanarak seri küfüre maruz kalmak. yetenek ister ama yaptım saygılar.
herhangi bir yanlış anlaşılma olsun istemem, ben numan kurtulmuşu günahım kadar sevmem ama kim olursa olsun söylemediği şeyleri söylemiş gibi yansıtarak bir nevi kara propagandaya da karşıyım.

veriyor ya da geçiyor denmiş olması bir yana olay çok talihsiz bir açıklamadır bana göre zira kullanılan dil de düşünce de bana göre yanlıştır. hükümet sorun çözme makamıdır iyi niyetli temennileri hepimiz saatlerce anlatabiliriz.
güncel Önemli Başlıklar