1. 1.
    sonu yaklaştıkça kuduran bir bok soyu, sikik rabiacı. sayın muharrem ince'nin mitingine katılan vatandaşlara "piç" yazıp silahla tehdit etmiştir. profilinden ne orospu evladı olduğu anlaşılan it ayrıca bir okulda müdür yardımcısı. zihniyetini cibiliyetini siktiğimin çomarı.

https://odatv.com/bu-sefe...in-sokaga-09061835_m.html
    21 -10 ... sinirleniyorum yine
  2. 2.
    tipik akp'li çomardır.

devran dönünce zırlayacak bolca. ben öyle demek istemedimler falan.

boş olmayız goygoyu yaptığına göre bunlara silah temin eden kişiler var. ülkede adalet olsa savcı çağırır, gel bakayim birader şu elin nasıl boş olmayacak bir anlat der de işte...
    11 -2 ... system error
  3. 3.
    8 temmuz 2018 gecesi Muharrem ince başkan seçildiğinde gözaltına alınıp, ertesi gün tutuklanacak haysiyetsizdir.
    19 -3 ... alkolik oldum
  4. 4.
    El yumruğu yemeyen kendininkini balyoz sanir meselesi. 19 yasindaki köy çocuklarini tokatlamaya benzemez bu iş. O belindekileri ananin agzına sokarlar. 70lerde Muhammedin picleri giremez yazisi altinda basini önune egip giden çomarlar bitinin kanlandiğini saniyor herhalde.
    11 -7 ... gaspirali
  5. 5.
    Hak ediyorsunuz amk.
    Bunları ilk fırsatta indirmek yerine halen muharrem fantezisi deniyorsunuz sürekli bi 20 yıldır şimdi olacak şimdi chp kazanacak diye diye aynı şeyi deneyip kaybediyorsunuz adamlar da güçlendikçe güçleniyor.
    Şimdi yine işi garantiye alıp meralle seçimi kazanmak varken ttutup muharremi rakip diye karşısına çıkarıp kaybedeceksiniz bu akpiçler de daha kuvvetli gelecek.
    Chp çomarlarına müstehak hüç acımıyorum romantik muharremci ergenlere.
    2 -9 ... hakan yavas
  6. 6.
    Her şeyi bir kenara bırakın Bu adam bir okulda idareci. Bu kafa yeni nesli yetiştirecek düşünün. Bence şu tabloda en vahim olan şey de budur.
    5 -1 ... sodomlu
  7. 7.
    derhal savcıların gereğini yapması gerektiği piçtir.
    ahmet maranki neyse bu soysuz da odur.
    beli doluymuş.. bu şerefsize çocuk emanet ediyor bu millet.
    6 ... kafam bir milyon
  8. 8.
    Klavye delikanlılığına benzemez, gidip çekseydin ya kadıköyde silahını da g.tüne soksalardı onu.
    Zırcahil çomarlar.
    6 -1 ... rockonbaby
  9. 9.
    Münafığın tekidir. Piçden ziyade soysuzdur. Ama bunlara sesini çıkarmayan savcılara asıl selamım..
    2 ... yok herif
  10. 10.
    seçimden sonra piç demedim hiç dedim vs. diyerek kıvıracak yaratıktır.
    5 ... teflon