bugün

sonu yaklaştıkça kuduran bir bok soyu, sikik rabiacı. sayın muharrem ince'nin mitingine katılan vatandaşlara "piç" yazıp silahla tehdit etmiştir. profilinden ne orospu evladı olduğu anlaşılan it ayrıca bir okulda müdür yardımcısı. zihniyetini cibiliyetini siktiğimin çomarı.

https://odatv.com/bu-sefe...in-sokaga-09061835_m.html
tipik akp'li çomardır.

devran dönünce zırlayacak bolca. ben öyle demek istemedimler falan.

boş olmayız goygoyu yaptığına göre bunlara silah temin eden kişiler var. ülkede adalet olsa savcı çağırır, gel bakayim birader şu elin nasıl boş olmayacak bir anlat der de işte...
8 temmuz 2018 gecesi Muharrem ince başkan seçildiğinde gözaltına alınıp, ertesi gün tutuklanacak haysiyetsizdir.
El yumruğu yemeyen kendininkini balyoz sanir meselesi. 19 yasindaki köy çocuklarini tokatlamaya benzemez bu iş. O belindekileri ananin agzına sokarlar. 70lerde Muhammedin picleri giremez yazisi altinda basini önune egip giden çomarlar bitinin kanlandiğini saniyor herhalde.
Klavye delikanlılığına benzemez, gidip çekseydin ya kadıköyde silahını da g.tüne soksalardı onu.
Zırcahil çomarlar.
Münafığın tekidir. Piçden ziyade soysuzdur. Ama bunlara sesini çıkarmayan savcılara asıl selamım..
seçimden sonra piç demedim hiç dedim vs. diyerek kıvıracak yaratıktır.
korkak maganda.
iki höt deseler flash'i sollayacak koşarken.
iç savaş çığırtkanlığı yapıyor. Yahu adam miting yapamayacak mı? O zaman herkes alsın cephanesini bütün karşıt görüşteki miting alanlarını tarumar etsin. Bu nasıl kafa yahu? Bir şey dikkatinizi çekiyor mu bilemiyorum? Bu toplum biribirine kanlı bıçaklı olacak şekilde hiç bu kadar gerilmemişti. Yani şu sözleri sarf eden bir eğitimci'ye(!) millet çocuk emanet ediyor. Böylesine saldırgan, magandavari bir görüşte olan kimselerin seçimleri kaybetmesi durumunda demokratik bir yolla gidebileceklerini asla düşünmüyorum. Bu eğitimcinin sarf ettiği bu sözlere bakılırsa her an bir kaos oluşturma beklentisi içerisinde olunduğu apaçık ortadadır.
Allah sonumu hayretsin.
kemalistlerin türkiye'de ne gibi terörist piçlerin haklarından geldiklerinin göstergesi, fetò ve pkk yamağı ak piçler zırlayıp dursunlar.
Seçimden sonra Allah izin verir de ince başa geçerse bu orspu evladı aç kalacak, ağzı kokacak. Biraz da o belindekini götüne sokarlar ohh tamam. Ucuz artistliğin bedeli alınır.
güncel Önemli Başlıklar