1. 1.
  Olaya en minimal düzeyde yaklaştığımızda (çünkü kendimi övmeyi sevmem); Yobaz, çomar ve cahillerin aksine zararlı olmamaları bile başlı başına ülkeye yarardır.
  3 -2 ... strawberry blonde
 2. 2.
  Hakaret eden adamın kendi seviyesini ilan etmesidir. Geçmişte de olduğu gibi boştur.

  Hemde artık bunları tınlayan yokki. Ondan dolayı ağızlarından hakaret ve küfürden başka birşey çıkmaz. Kuru kuruya kibirli insan, hor gördüğü kişilere ezilince ortaya hakaret ve küfür çıkar.
  2 -1 ... malazgirt40
 3. 3.
  çomarlardan çok daha fazladır. zira akıla, bilime ve eğitime önem vermektedirler.
  4 -1 ... himmet abey
 4. 4.
  Bence de yoktur. Millete faydası olsa böyle ayrıştırıcı söz ve tutumlar yerine tamamlayıcı şekilde davranırdı. Çomar dediği yüzüne bakmadığı adamla otursa iki çift laf etse anlayacak nasıl büyük bir yanlışta olduğunu ama nerede bu kişilerde o insaniyet. Tanımadığı birine çomar cahil diye bağıran adam bankada vezne çalışanına da bağırır, otobüs şoförüne de. Çünkü kendini üstün görüyor. Şimdi düşündüm de en büyük korkum vatana millete hayırlı olsun diye dünyaya getireceğim yavrumun öğretmeninin böyle biri olması. Öğretmen olmuş ama adam olamamış olması. Siz sevgili okurlar lütfen bu ayrışmaya bir son verin.
  1 -4 ... hukumet sozcusu
 5. 5.
  hırsıza hırsız diyemeyenler gelip burda duyar kasmasın bence çok komik oluyorlar.
  3 -1 ... munir bey
 6. 6.
  Yobazın,çomarın,cahilinkinden fazla olduğu kesindir.

  Alkol,sigara içmeyen çomarların bile devletin muazzam vergi aldığı bunları tüketmemesi bile ülkeyi felakete sürükler. Çomarların geneli cami bahçelerinde amip gibi takılır bedava çay bulursa içer, o beynini ülke için,bilim için çalıştıramaz, parti binasından bedava dağıtılan mallarla geçinir, ülkeye kattıklarından çok zararlarının olduğu gerçeğidir. Partiler de bu cahil insanları piyon gibi ortalığa salarlar. Onlar için de bir önemi yoktur anlıyacağınız. Üzerine bir de bedava oksijen tüketiyor amipler.
  3 -1 ... jackcemm