1. 143.
    millet kıraathanesinde tanışarak evlenen ilk çift ana haber bültenine konuk olur. nikah şahitleri erdoğan bir tam altın fırsat. bedava şov bekle beni rabianur.
    2 ... gian luici
  2. 144.
    Akp dönemi artan kıraathane kültürüne RTE nin işsiz bıraktım ama keksiz bırakmadım deme çabasıdır. Devleti yönetenlerin halktan ne kadar kopuk olduğunu gösteren vaaddir.
    2 ... yvzyvz
  3. 145.
    işsiz aptalların doluşacağı gereksiz yer.
    2 ... hedef benmiyim tayfun
  4. 146.
    ülkenin 50 yıl öncesine gitmesinin resmi daireleri.

-işsiz misiniz?
    evet padişadım
    -o zaman kıraathaneye git!
    padişahım çok yaşaaa
    ... aklimakomikbisigeldi
  5. 147.
    beleşcilere gün doğacak eğer hayata geçerse. ama bence içindeki çaylar, kekler, börekler ve çöreklerde en az 2 tlden satılacak. güvenemiyorum anacım güvenemiyorum. bu arada tabikide gereksiz bir şey bence. hayata geçmemesini temenni ediyorum. bu ülkeye kıraathanelerden önce düzgün sistemli bir eğitim sistemi lazım. kıraathane bu milleti ve geleceğimizi kurtarmayacak. gençler önemli gençler.
    1 ... vasudha
  6. 148.
    Millet ker..neleri sırada galiba.

Bugüne kadar o kadar seçim vaadi dinledim çıtayı bu kadar düşüreni görmemiştim.
    1 ... thelma
  7. 149.
    millet kıraathaneleri

Halkımızın okumayla arası maalesef böyleyken başarılı olacağını düşünmüyorum sinek avlanır oralarda.
    1 ... thedarkknight35
  8. 151.
    efemm.
    bugün açıklama yatı büyüğümüz.

kıraathaneye teras eklenmiş.
    bol muhabbet..
    ee iş yok güç yok .
    keyif keka.
    2 ... baris hemen simdi
  9. 152.
    Girişinde 101 bilmeyen giremez yazılmalı.

Şahsen 101 bilmeyen bir adamla muhattap bile olmam.
    1 ... cesurveuzgun
  10. 153.
    Efendim bu kıraathaneler kahve gibi olmayacakmış, kitaplar olacakmış. Yahu kimse de demiyor ki buralara gidecek insanlar kitap okusalardı, zaten 16 sene sonra böyle bir vaatte bulunan insanı çılgınlar gibi desteklemezlerdi diye.
    5 ... aalper