bugün

(bkz: üzgün ittifak)

bu gerçekten çok üzücü. beni biliyorsunuz nonoşlar. son 18 yıldır milleti irtifakını destekliyor, bu irtafaya oy kaybettirmek için elimden geleni şeyime koymuyorum, ardıma. yaa, yanlış oldu, "oy kazandırmak için" diyecektim.

yine bugün millet irtifakı provokasyonu yapayım diye çarsşıya çıktım. üç eski arkadaşla karşılaştım (erkek) kendilerine millet irtifakının ne kadar süper olduundan falan baasettim oy çiftleştirmek maksatlı.

ama, ne deseler beyenirsiniz. " millet irtifakına vercektik ama, senin gibi bir nonoş veriyorsa biz vermeyiz" diyerek tepkime koydular. çok üzüldüm, ağladım sözlük. rimellerim aqtı hep. benim yüzümden oldu, benim yüzümden irtifakımız 3 oy kaybetti.

sizden ricam, çok çalışıp bu açığı kapatmanız. gey olduğunuzu belli etmeyin ama, vermiyorlar o zaman. evet.
Şu yukarıdaki nonoş açık açık pkklı olduğunu bildiriyor. Bir de millet ittifakına pkk'yı bir tutuyor. ikisi de ayrı ayrı suç. inşallah o nonoş götüne girer.
görsel
büdüt: noldu lan oto yıkamacı? görüntün gitti bi anda
Noldu lan nonoş resmin kayboldu.
(#41303131)
yalançıyı sikmiyorlar ya.
görsel
entryini silmiş bi de utanmadan kendi kendinize mi konuşuyorsunuz diyor.

utanmaza bak.
Sen verme ulan ayı. Şeklinde cevap verilecek vatandaştır.
https://www.uludagsozluk.com/e/41301674/

bu görüntü cumhur ittifakına 10 puan kaybettirmiyorsa, bu onların omurgasızlığı.
geri canlandırmış entrysini ezik.
Allah kimseyi yaptığı trollüğün ifşası ile sınamasın.
allan oto yıkamacısı.
nonoşların nereye verdiklerini düşünüyorlarmış ki. enteresan.