1. 1.
  başlığın çalınmamış hali, "şaka maka millet ittifakının 13 bin 969 cumhur ittifakı oyunu çalması" şeklindedir zillet ittifakçısı kardeşlerim.

  az önce tanıştığım aqepeli bir erkeyin iddiyası. internet üzerinden tanıştık qendisiyle, hoş bir jojuk. resimdeki jartiyerli foturaflarımı beyenip istek atmış bende qabul ettim tabiy ki.

  qonuştuq önce, ordan burdan. izmirin ne kadan qüzel olduundan felan bahsettik. derken sohbet seşim sayılmalarına geldi dayandı. "millet irtifaqı 10 binin üzerinde oy çalmış, cumuurun" dedi.

  tam işte o anda soğudum qendisinden.

  bembeyaz, tüğsüz, çelimsiz, pallak bedenim qasıldı adeta. tüğlerim diken diken oluverdi bir anda. "yha saşmalama ne oyu, ne 10 bini, ne çalması imamoğlu namazında, apdesinde adam" dedim.

  gülmeye başladı. o an morellerim sinirlendi. "pisliq, yaboz, hüloğğğğ" dedikten sonra bastım engeli. sonra başka bir hesaptan meşaz attı bana. "bebeyim, yanlış anlama ben oyumu millet irtifakına verdim" diye onuda engelledim.

  pis yalancı. zaten obsesif kompurosör hastasıyım. aroneksiya da bir yandan. hoffff! başıma ağrılar girdi yha. folqan, folqaan, folqaaannn. bebeyim nerdesin?

  http://www.ahvalturk.net/...KLoEwnYhlNYkjPYtJW_3tG_Ho
  2 -3 ... iyesta