1. 1.
  sözde duyarlı hayvanseverlerin yapmakta beis görmedikleri olay. işsizlik, açlık sınırının altında yaşayan vatandaşlar, evsizler kimin umrunda? sokak itine mama alacağınıza şu öğrenci kardeşinize bir sigara parası verin.
  7 -25 ... tacettin limoncuoglu
 2. 2.
  sokak köpeklerine verdiğimiz yemek artıklarında gözü olan ve burdan yola çıkarak dilenen yazar beyanıdır.
  16 -5 ... kursadneferi
 3. 3.
  Sokak köpeğinde daha değerli olmanı sağlayan başarın nedir? Ne sanıyorsunuz siz kendinizi la?
  12 -6 ... yok herif
 4. 4.
  Bok iç, dediğim yazardır. Köpek dediğin senden yararlı.
  8 -2 ... sivaslibela
 5. 5.
  git sokakta bir suriyeli çocuğu doyur desen öf pöf çeker ama konu hayvanseverliğe gelince miy miy miy bunlardan iyisini bulamazsın. o da gösteriş amaçlı ya bakma işte. önce insan önce insan.
  3 -10 ... nattleite
 6. 6.
  sokak köpeğini ya da başka bir hayvanı beslemelerinin nedeni güce ve bilinmezliğe olan bağlılıklarını ve yetersizliklerini unutmak istemek. bütünon kaosundan kaçarak varolabilen insan aynı zamanda bu varoluşta başka varoluşlar için her zaman bir tehlike barındırır. bilinçli olup olmaması önem arzetmemektedir. istemeden karıncayı öldürmeyen bir tane insan yoktur. ya da başka bir canlıyı. burada istemli olma konusunu insan kendi içinde bir azaptan kurtuluş yolu olarak tercih etmektedir. bu ileride ben hayvan eti yiyorum ama hayvanlara eziyet etmiyorum. bir amac uğruna onlara işkence etmeden hayatlarını sonlandırıyorum demeye gidecektir. frutaryen olunsa bile başka canlılar için potansiyel tehlike olunacaktır. çünkü eylemlerin sonuçları bilinememektedir ve buna göre davranılamamaktadır. kendi yaşamına değer verdiğini sansa da aslında zerre değer vermeyen toplumsallığın içinde erimiş gitmiş zihinler aşağı gördükleri varlıkları kollayarak içlerindeki o kısıtlanmışlıkları dışarı salmakta ve güçlü ve üstün varlıklar olduklarını kendilerine bir şekilde hissettirmeye çalışmaktadırlar.
  3 -3 ... prensest
 7. 7.
  insanların aç olmasının nedeni tembellikleri ve siyasi tercihleridir köpeklerin ise aç olmasının nedeni insanların atalarını doğandan koparıp evcilleştirmesidir. insanlara bir borcumuz yok ama köpeklere var ve ödüyoruz.
  11 -1 ... shizi
 8. 8.
  Ayni zamanda kedi de beslemektir. En sevdigim eylemlerdendir. Ne yani Sizi mi doyuracaktim? Insan en berbat halde bile bir sekilde dilenerek karnini doyirmayi becerebilen bir canliyken niye doyurayim?
  7 -4 ... when i was a child
 9. 9.
  Cehapeli davranış, kemaliz kişilik bozukluğu.
  2 -10 ... hakan yavas
 10. 10.
  Devlet sorumluluklarini yerine getirmeyince maalesef biz yapiyoruz iste. Merak etme biz aci da besliyoruz da, bu da bizim sorumlulugumuz degil. Ben asevi mi isletiyorum amk, devlet ne gune var? Devlet kodumunun araplarina evler yapiyor, kendi vatandasinin karnini doyuramiyorsa burada hayvan besleyenlerin sucu ne. Siktir git devlete cemkir.
  4 -1 ... peder