1. 1.
    türkiyede başkanlara has davranış.
    11 -1 ... deli anlamindaki de
  2. 2.
    (bkz: Ali Ağaoğlu)
    12 ... kale3112
  3. 3.
    cipe mi biniyorlar millete mi anlayamadım.
    10 -1 ... kan ve cikolata
  4. 4.
    --spoiler--
    hayırdır parası sizden mi çıkıyor anlayamadım..? niye zorunuza gidiyor ki..? kimse kimsenin ekmeğini vermiyor sonuçta..
    --spoiler--

(bkz: beyin not 404 found)

edit: burda bahsi geçen insan kim aq hangi başkan futbol klübü başkanı falan mı? devlet başkanı olduğunu düşünerek bu entryi girdim adam liberalizm diyo. liberalizm nedir kimler için geçerlidir bir araştırın.
    edit: kaçmış gavat.
    3 -4 ... revy
  5. 5.
    bireysel düşünüyorsunuz arkadaşlar.

"millet aç" tan kastınız ne mesela. ben az önce ton balıklı makarna yanında haşlanmış brokoli tatlı olarak da 2 tatlı kaşığı fıstık ezmesi tükettim ve karnım tok.

şimdi de sigaramı yaktım mesela. sizin bakış açınızla bakarsak olaya millet tok ve de siyasilerin 3 milyonluk değil 10 milyonluk jipe binmesi gerekmiyor mu?

hadi buna da bir kulp takın amk.
    4 -5 ... frktmz krds frktmz
  6. 6.
    millet ile alay etmektir.
    3 ... selia
  7. 7.
    (bkz: yollarda sürekli artan cipli türbanlılar)
    1 -1 ... true
  8. 8.
    O Aç denilen millet, götündeki donu kaybetme pahasına, her yeni çıkan ayfon modelini anında alıp cebine koyuyorsa, normal ve müstehaktır.
    O zengini sadece kayırmalar, yolsuzluklar felan zengin etmiyor, gereksiz şeylere tonla para verip aç kalanların da payı var o zenginlikte.
    2 -1 ... dalya rock yazar
  9. 9.
    din ön plana çıkarılarak yönetilen, vergilerden başka geliri olmayan, artık satacak bir şeyin kalmadığı ülkede normal karşılanandır. açlıktan yapılan yolları kemirmeye başladığınızda, götünüzden donunuz alındığında anlayacaksınız ama iş işten geçmiş olacak.
    1 ... redsmoke
  10. 10.
    Meclis başkanının korumaları için alınan ciplerden bahsediliyor 5 tane alınmış tanesi 3 milyondan 5 tane mi? Toplam 3 milyon mu? Bilemiyorum ama parası senin cebinden çıkıyor sayın vatandaş haberin olsun.
    ... bendoktordegilimhekimim