bugün

Evet klip için fotoğrafçının birine soyunmuştur. Hepsine baktım çokta görülmesi gereken fotoğraflar değil. Hatta bazılarında koltuk altı da var. Herkes buraya kadar gideceğini biliyordu zaten. Beklenendi. Önümüzdeki soyunmalara bakacağız.
gece gece mide kaldırır. aman diyim açmayın korkunçlu karı.
anadolu comari zihniyetindekileri rahatsiz etmis olandir.
beden onun bedeni, karar onun karari.
Estetik yaptırmalıdır. Derhal. Heryerine. Özellikle göğüs dudak ve kaba et bölgesine.
(bkz: aranızda hala caps vermeyen hayvanlar var)
görsel
en azindan o killarini temizleseydi.

midem kalkti.
Ahlaksızlıktır.

Edit: kukusuda kıllıymış. iğrenç.
soyunan bir yıldızı da laikliğe bağlayan ibnelerin zoruna gitmiştir.

kadının kendi bedeni sanane aq.
hiç seksi olmayan pislik yuvası bir kadının soyunmasıdır. midem bulandı lan.
olum ben çıtayı acayip yükseltmişim lan , bir gün bana miley cyrus soyunacak sen ona bakıp 31 çekmeye tenezzül dahi etmeyeceksin deseler hassiktir ordan derdim ama harbiden durum bu yani.

bir avuç tüy yüzünden taş gibi hatun güme gitti amk
Rezillik adi altinda agzinin suyu aka aka paylasilan fotograflara sozum ona kinamalardir .
Uzun boylu kızların tahta göğüslü olduğunu belgelerle kanıtlayan soyunmadır.
nasıl olsa ziken yok diye rahat rahat soyunuyor amk.
Evet anlıyorum. Çırılçıplak ve soyunmak. Çünkü soyunmak giyinilerek yapılan bir eylemdir.
iLLUMiNATi oyunları kanmayın dindaşlarım çok ayıp bunlar günah.
Tüyler moda şimdi. Normal bir durum.
her zaman söylediğim gibi leş.
Çağdaşlık bu değil. Sanata dair hiçbir iz yok. Tamamen uygarlığı yıkmaya yönelik bir hareket. Cesur mu? Öyle denebilir. Bizim Ayten teyze soyunsa ayiplariz. Bazı şeyler kapalı kalmalı. Bu yaptığı şeyin hedonizm de bile yeri yok. Insan güzelliği arayan bir varlıktır. Kendisi bakın beni melek yerine koydunuz ama aynı zamanda ben bir seytanim da demek istemiş olabilir. Çok haklı. Ama bunu tamamen sapitmakla güzelliği yok sayarak dile getirmemeliydi.
güncel Önemli Başlıklar