1. 1.
  kendisini takip eden hatta hastalık derecesinde seven çok fazla küçük kardeşimiz olduğu için tedirgin eden bir durumdur.
  5 ... minikpembepati
 2. 2.
  kendisini takip eden hiç kimsenin, midesini bulandırdığını düşünmediğim şarkıcı.

  zira an itibariyle youtube izlenme rakamı: 105.471.082
  kimseye zorla klibini izletilmiyor ve takip ettirilmiyor.

  hamiş 1: bu kızın hangi sapık!!!!!! davranışlarını taklit etti çocuklar merak etmekteyim. ayıla bayıla memesini götünü seyredip, sonra da çocuklara kötü örnek oluyor diye yorum sıçmak???????????

  hamiş 2: ağır zavallsınız.
  4 -19 ... tomford
 3. 3.
  son klibinde balyoz yaladığını için, şu an çocuklarca taklit edildiğini düşünülen!!!! şarkıcı.

  hamiş 1: bir sonraki entry lerin de belgelerle gelseler, bende bi göt olsam.

  hamiş 2: birilerini beğenir, beğenmezseniz yahut takdir edersiz etmezsiniz bu ayrı konu; ama insanlara hatta çocuklara kötü örnek oluyor diye o kişiyi hedef göstermek!!!asıl mide bulandırıcı olan budur işte, farkında değilsiniz.
  1 -5 ... tomford
 4. 4.
  Kendisini oldukça ucuza satan ergen ruhlu bir şarkıcı(!).
  1 -1 ... marjinal adam
 5. 5.
  klipteki görüntülerin sizin midenizi bulandırıyor olması; diğer insanların ve çocukların da midesini bulandırmasını ve çocuklara kötü örnek olmasını sağlamıyor ne yazık ki.

  hamiş 1: evet artık yeni yüzyılın kuralı bu: ne kadar tıklanırsanız, ne kadar konuşulur, haber olursanız ; o kadar varsınız. yoksa yoksunuz.
  -7 ... tomford
 6. 6.
  (bkz: çekirdeğini alan gelsin kavga var)
  2 ... anengineer
 7. 7.
  iskoçya'da yasaklanmıştır.
  1 ... murattemur
 8. 8.
  Harbiden mide bulandırıcıdır.
  1 ... byebaykus
 9. 9.
  mide bulandırmanın da ötesine geçmiştir lakin hiçbir velet bu zavallıyı takip etmez. hannah montana döneminde olsa belki. ama son kertenkele taklitli hali pekte ilgi çekici değil. öyleki youtube da en başta çakılı duran ve melek gibi masum görüntüsü olduğu klibi bile bakası gelmiyor insanın.

  zavallı demenin sebebi de büründüğü imajdır. öyleki milyonlar kendisine acıyarak bakıyor. tamam her ne kadar o milyonların ömründe kazanamayacağı parayı bir günde kazanmış olsa da...

  bu kızı fena kullanıyor, rezil ediyorlar. kimse de kendine idol veya örnek kabul etmez. azınlık bir velet topluluğu dışında. o da hayatın her alanında bulurkendine böylesine saçma salak rol model...
  2 -2 ... hayis zayeb
 10. 10.
  we cant stop klibiyle kanıtlanmıştır. rihanna ile kanka olmaları muhtemeldir.
  ... wird