bugün

Düşünün lan bu aktroll ile aynı havayı soluyoruz oksijenimizi gasp ediyor. Bütün yaşama gayesi aktrollük bu zırtapozun.
fazlaca sıkıntı yaratmayan durumdur. eleman zaten 16 yaşında 1.43 boyu 41 kilo ağırlığı var. ciğerleri kedi ciğeri kadardır fazla hava soluyamaz.
yani biz de soluduğumuz için aynı havayı sorun yok.
Kabus gibi birşey.
solumayabilirsin, tut nefesini kurtul.
--spoiler--
ittir git rahat et niye zırlıyon ağlıyon mendil mi istiyon.
--spoiler--
Ağlamıyorum
Sadece düşüncelerimi söylüyorum
Adam ol
Sabrımı zorlama
Tepemin tasını da arttırma
Herkes haddini bilecek ulan.
Kendisine daha şurada tahammül edemiyoruz, yüz yüze nasıl tahammül edeceğiz ağzından yel alsın tövbe tövbe..
Olum Milasla aynı havayı solumak sizin gibi adamlar için şereftir la, çocuk en azından ideojik saplantılardan beslenmiyor, asıl sıkıntılı taraf olan sizsiniz, devamlı adama saldırıyorsunuz, bu kininiz kime yani takım tutar gibi parti tutuyorsunuz. En azından Milas doğruları konuşuyor ve doğru bir yolda sizler ise Tayyip gitsinde yeterki ülke bölünsün ittifakı için çalışıyorsunuz,onun için sıkıntılı taraf sizsiniz bir psikoloğa felan görünün.
--spoiler--
ağlamıyorum
sadece düşüncelerimi söylüyorum
adam ol
sabrımı zorlama
tepemin tasını da arttırma
herkes haddini bilecek ulan.
--spoiler--

la zırtaboz senin le dalaşmamız olmadı karşılıklı konuşmamız olmadı hangi şerefesizin yedek kullanıcısısın adam ol söyle dicem de adam lık ne gezer, sabrını mı zorluyorum taşır ulan sabrını hadi bekliyorum, gel bakayım haddim neymiş öğreneyim.
--spoiler--
bence de diğerleri iyi mesela arada mizah falan görüyoz. milas sırf boş yapmaya gelmiş.
--spoiler--

hep aynı pislerin laciverti , kaç yüz defa söylicem boşluğu doldur utandır beni diye, veremeyeceğiniz cevap olmayınca boş konuşuyorum heeee devam ulan boş konuşmaya , rahatsız olan cehenneme kadar gidebilir.