bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. .
  dünya üzerinde şimdiye dek kurulmuş en büyük nakliyat ve ulaştırma firmasıdır. çalışmaları büyük bir hız ve titizlikle sürdürülen ve dünyanın en ücra köşesine kadar gidebilme özelliğine sahip tek firmadır aynı zamanda. o kadar başarılıdır ki küba sahillerinde puro saran bir adamın bağırsaklarının içerisinde üretimi tamamlanmış bir mikrop hiç bir ücret talep edilmeden masanıza kadar getirilir ve hatta üstelik bünyenize bile hiç bir zorluk çekilmeden dahil edilebilir. küçük bir örnekle adım adım incemek gerekirse;

  -puro saran kübalının tuvalete gitmesi ve akabinde ellerini yıkamadan işe koyulması.
  -puro firmasının sahibinin de daha sonra yapılan puroları kontrol etmek için eline alması ve mikrobun ilk deplasmanı. (bkz: deplasman)
  -firma sahibinin puroların irsaliyesini (bkz: irsaliye) imzalamak için kağıdı tutması ve mikrobun ikinci deplasmanı.
  -kargo firmasının yetkilisinin irsaliyeyi alması ve akabinde hem irsaliye hem de kargo paketi ile birlikte mikrobun yola çıkması
  -türkiyede gümrükteki tüm işlemlerinin tamamlanması akabinde tekel mağazına doğru yola çıkması.
  -tekel mağazası çalışanının irsaliyeyi ve ayrıca puroyu tutarak çift dikiş bir mikrop transferi gerçekleştirmesi.
  -puro içmeye meraklı ve bu yazıyı okuyan sözlük yazarının bahsi geçen tekele gelerek puro istemesi.
  -sözlük yazarının entry girerken puro içmesi sonucunda, bu yazıları okurken puro saran kübalı adamın bağırsaklarında üretilmiş olan mikrobu bünyesine alması.
  3 ... devedikeni
 2. .
  mikrop nakliyat bu pazarın en büyük şirketidir..yollarda üzerinde mikrop nakliyat yazan tırlar görebilirsiniz..bunun dışında öz hakiki mikrop nakliyat yazanları vardir o kolpasıdır..* inanmayınız..
  1 ... atan alir spor