bugün

Müslüman ol.
Derhal bir leğene su, buz ve dilimlenmiş salatalık koyup üstüne oturmalısın dostum. Çabuk ol çabuk.
Şehadet getir.
intiharı dene. Kesin çözüm.
Kendi çapında mikrodalga geçip eğlenen yalancı tipi.
torbacınızın adresini bırakın.
Doğal yollardan bir trollden kurtuluyoruz. Ohh bee.
Bu arkadaşımın başına gelmişti. Şu iyi gelir; mikrodalgayı dik konuma getir üzerine otur.
Gençler arkadaş ciddi. dedesi aradı şu an acile gitmek için hazırlanıyorlarmış. orada öyle şey yapmasınlar atıp tutmasınlar falan dedi.
adamı niye eksiliyonuz. geberse videosunu çekersiniz başında. kardeşim acilen bekletme hiç. geçmiş olsun.
Bir adet peçete ile giderilebilecek rahatsızlıktır tıkayın burnunuza.
gecmis olsun dogal secilimin kaniti arkadas. evrim yok diyenlere kafam girsin.
Bir daha sefere, kafanızı mikrodalganın dönüş istikametine göre aynı istikamette çeviriniz.

O saat yönünde dönerken sen zıt tarafa doğru döndürdüysen kafanı ondan olmuştur.

Hâlâ bu entryi okumaya devam ediyorsanız siz direkt kulağınızı mikrodalganın o dönen tarafına yapıştırın amk.
ibni maymun senden özür dilerim cidden. Anlattığın o kadar acaip geldi ki şaka yaptığını, troll başlık açtığını düşündüm. Bak gecenin dört buçuğunda vicdan azabı yaşamaya başladım. Geçmiş olsun.
Mikrodalga fırınların yaydığı frekans aralığı nöronlar için tek kelimeyle ölüm demektir. 1 saniye yeter de artar. Şükret ki beyin hücrelerin yokmuş müslüman kardeşim.
Beyinsiz yaşamanın avantajları. Bak şu Allah'ın işine.
vücut bu duruma henüz alışmadığı için ilk seferde bulantı, baş dönmesi, burun kanaması gibi etkiler gözükebilir.

korkmayınız. bi sakıncası yoktur. saçınızı kurutmak için mikrodalga kullanmaya devam edebilirsiniz.

edit: o değil de kafan oraya nası girdi amına koduğum.
Çivi çiviyi söker. Bir 30 saniye daha sok kafayı alete.
Malesef hala hayattasın maymuncuğum. Neden ölmedin ki?
iyi götünü kurutmamış amk . kan sıçıyorum diyip foto da atabilirdi.

buna da şükür.
Hangi cami de toplanıyoz birader.
PATATESLERi YUVARLAK DOĞRAYIP ALNA YAPIŞTIRIP TEMiZ BiR TÜLBENTLE BAĞLAMAK iYi GELECEKTiR. PATATES SUYUNDA BETAKAROTEN RADYASYONU ALIR. ZATEN KAYNAK GÖZLERi ALINCA GÖZE DE AYNISI YAPILIYOR. 1 SAATTE BiR PATATESi DEĞiŞTiR AĞRISINI HER ŞEYiNi ALIR iYi GELiR.

DALGA GEÇMiYORUM CiDDiYiM.
Evinde aklı başında bir kişi bile mi yok? Muhtemelen eğer trol değil de bunu yapmışsan beyin hücrelerinden bayaa gitmiştir.
bu arkadaşın nickini gördüğümde aklıma hep mantıksızlık geliyor. eylemi ile en azından beni haklı çıkartmış. geçmiş olsun kardeşim. bakarsın birazcık korku yaşamışsın ama bazı şeyler yerine oturur kafanın içerisinde. bir insan mikrodalgaya neden kafasını sokar ki lan sabah sabah hayatı sorguladım bildiğin.
maymun kardeş, sadece saç değil komple kendin

mikronun içine girersen yarım hac sevabı,

3 -5 tane yobazla beraber girersen

yürüyerek hacca gitmiş kadar sevap alırsın.

çok savablıdır. tüm akabeliler yapmalıdır.
bizim kaveye gelen dayı da elini yalnışlıkla sokmuş

daha sonra kavede birden erkek istiyoruuummm

diye bağırmaya başladı, acilen mındıkoğluna götürdüler

fazlalığı aldırdım rahatladım artık bana abla diyeceksiniz

demeye başladı.

sonuçlar bunlar, hadi hayırlı işler.

(bkz: ham meyvayı kopardılar dalından)
güncel Önemli Başlıklar