1. 140.
    Söçmö söpön dözödö bönö öğrönönlörö görmök özöcö diyenlerin ağzını yüzünü sikme isteği uyandıran, musa eroğlu'nun güzel bir türküsü. Dizi saçma sapan değil sayın çok bilmiş sikik. Ve dizide bu güzel türkünün kullanılmış olması, o diziye bok atmayı gerektirmez. Ha bu türküyü o dizide görenleri eleştirebilirsin ama herkes bu türküyü bilecek diye bir kaide de yok.
    1 -3 ... aslolan fenerbahce dir
  2. 141.
    Her nesnenin bir bitimi var ama aşka hudut çizilmiyor dediği anda benim kalbimi yerinden söküyor zaten.
    -1 ... yagmurun rengi
  3. 142.
    Güzel hemşerim Abdurrahim Karakoç ustanın ölümsüz eseri bu aralar popüler olmasıyla pek Bi alakası yok.
    ... felicita9546
  4. 143.
    mihriban'a yazılmış iki şiir vardır. bu iki şiir de bestelenmiştir ve kesinlikle "unutursun mihribanım" daha iyidir.
    2 ... the adamin biri
  5. 144.
    sanki şu sıralar bestelenip çıkmışcasına herkesin dilinde olan türkü. popülariteyle tekrar hatırlanması üzücü.
    3 ... werssed
  6. 145.
    mihriban
    1 ... true
  7. 146.
    Sarı saçları deli gönle dolanandır.
    ... tsukky
  8. 147.
    Lambada titreyen alevin üşüdüğü eser.
    -1 ... gozlerinmeyhanesi
  9. 148.
    diziden önce de arif sağdan sık sık dinlediğim türküdür.
    ... kursadneferi
  10. 150.
    Ne zamandir sağda solda, sosyal medyada falan sürekli karşıma çıkıyor. Senelerdir bildiğimiz, dinlediğimiz türkü noldu da birden bu kadar populer oldu lan diye merak ediyordum.
    Meğer bi tane dizide caliyormus, o yüzden herkes dinlemeye başlamış.

Diziyi izlemiyorum ama iyi ki çalmış bu müziği. Kendi özünden bir haber insanlar en azından musa eroğlu gibi bi sesi tanimis. Bu da güzel.
    4 ... plasee