bugün

fenerbahçe'ye geleceğini sanmadığım oyuncu. gelirse fenerbahçeliler için güzel, galatasaraylılar için kötü olur. beşiktaşlılar için farketmez.(manuel fernandes)

not: galatasaraylıyım*
bir fenerbahçeli olarak fenerbahçe'ye gelmeyeceğine emin olduğum futbolcudur. sonraki durağı premier league, serie-a veya la liga'dır. bundesliga stepne.
Ne ara Genoa'ya geldi? Neden Genoa'ya geldi ? Bütün büyük takımlar peşinde değilmiydi? diye peşpeşe sorular sorduğum futbol dinamosu, aküsü, balatası, herşeyi bu adam ya.
cm/fm gibi futbol oyunları serilerinin vazgeçilmez oyuncularındandır kendisi, her gittiğim takıma yanımda götürürdüm, tıpkı çocuğum gibi gezdirirdim yanımda. bir gün olsun yüzümü kara çıkartmadı.
benzerleri için;

(bkz: joao moutinho)
(bkz: simon vukcevic)
(bkz: juan manuel vargas)

bunları aynı takımda hayal edin, ettiniz mi? şimdi lig de şampiyonluk sıradan birşey sizin için avrupa da başarı kovalayın çekinmeden...
fenerbahçe'Nin bitmek bilmeyen aşkı. bu sene de gerekli adımlar atıldı, fenerbahçe'nin şampiyonlar liginde direk oynayacak olması ve kadrosunda çok kaliteli isimler olması büyük bir avantaj. dezavantaj ise türkiye liginin kalitesi ve gözönünde bulundurulması. gelirse çok masraflı olacaktır. genoa kendisi için 9 milyon euro!ya yakın bir para ödedi. genoa'da bu sezon vasat bir performans sergilediyse de genoa kendisinin katiyen 10 milyon euro'dan aşağıya bırakmayacaktır diye düşünüyorum.

gelirse fenerin orta sahası canavar olur, onu da eklemek lazım.