bugün

70. Yılındaymış.
Kabuklu cevizi bayat tercih ediyorsanız doğru adres.
bana kendisinin "hayata başka bak" sözünü hatırlatan market.
edit: bu söz dimes'inmiş.
Personel kalitesinde açık ara önde market.
Teşekkürler.
Kendi markası ile ambalajladığı "Osmaniye Yer Fıstığı" isimli ürünün satıcısı.
Bu ürün, %80 orta kalite fıstık ile %20 çöp ayarında fıstığın harmanından oluşmaktadır. Yani paranızın %20'si çöpe gidecektir.
görsel
En kurumsal markettir.

Aksini iddia eden le coladır…
migros'un kendi markalarından alışveriş yaparsanız, 3 harfli marketlerle hemen hemen aynı fiyatı ödersiniz, üstelik ürünleri de daha kalitelidir. ancak genel olarak migros'un pahalı olduğu algısı var.
en sevdiğim ulusal market zinciri. mağazalarını gezmekten her zaman keyif alırım. genellikle yiyecek içecek ve atıştırmalık almak için uğrarım. yakınıma açıldığından beri daha da fazla gitmeye başladım. ürünleri kalitelidir. mağazaları ve ürün çeşidi ucuzluk marketlerine göre daha geniştir. çalışanları kibar, güler yüzlü ve daha özenle seçilmiş kişilerdir. pahalı olduğu algısı vardır, kısmen doğrudur fakat migros'un kendi ürünlerinden alırsanız 3 harfli marketlerle hemen hemen aynı fiyatı ödersiniz ve üstelik onlardan daha da kalitelidir. money kart sayesinde bazı ürünleri indirimli de alınabilmekte ve kampanyalardan yararlanılabilmektedir.
yiyecek içecek almak haricinde istanbulkart yüklemesi için de uğradığım mekan. yakınıma açıldığından beri daha da fazla alışveriş yapmaya başladım.
bitkisel sutlerin, peynirlerin hemen her cesidi var. o açıdan severim.
güncel Önemli Başlıklar