bugün

Tüm alkol sever tiplere bayram ettirecek indirim. Hadi gene iyisiniz. Evet.
Neyse ki ben sarı kolacıyım.
Tekel Bayileri platformu indirim sonrası, efes ve migros'u protesto etmek için 26 Nisan'da kepenk kapatma kararı almış.
Millet iyi stok yapmıştır, tekeller 1 ay hisseder işlerinde düşüşü.

Kaynak:
http://siyasihaber4.org/e...-tekel-bayileri-platformu
44 birayla destek verdiğim durum. darisi viskiye.

hayır insanın kıyıp icesi de gelmiyor o kötü. *
(img:#1822639)

Hemen sağolsunlar haber ediyorlar. Ama azalttım artık içmiyorum. indirimden faydalanamadım henüz.
eski laik günleri hatırlatmıştır.

zaten migros'a çoğunlukla laik aileler gider. bravo, tebrikler.
ucuza buldum diye baya bir stokladım. dün geceden beri önümü göremiyorum. mide kanaması falan geçirsem sorun değil de evde kediyle bir başıma yaşıyorum beni yer bu.
Tam biraları alıyordum ki mağaza müdürü ‘beyefendi 4lü paketlerden 4 tane alabilirsiniz’ dedi. Galiba dün aşırı yüklenmişler diğer mağazalarında kalmamış falan. Hanıma da araba aldırıp 4 paketde ona aldırdım. Apartmanın altındaki tekelcimi bile gördüm. Adamla bakışıp kaçamak kaçamak gülüştük falan yani.

Tanım: gariban sevindiren indirim olmuştur.
Migros ÖTV yi kaldırmış tek başına diye düşündüm.
Yaklaşık 30 birayla stoğumu yeniletmiştir. Kemere yeni delik açarız artık ne yapalım.
eski tarihli bira stoklarını elden çıkarmak istiyordur. malum, yaz geliyor, bira fabrikaları taze üretim ve sevkiyata başlarlar bir iki ay sonra.
Ayyaş tiplere bayram yaşatmıştır. Evet.
elinde patlıyacaktır. zira yenilerini sipariş etmeleri için eskileri elden çıkartmak zorundadırlar. bira severleri siklediklerini hiç sanmam.
4 tombul şişe ile iştirak ettiğim indirim.
Bu tarz indirimlerin artmasını diliyorum.
Migros dij güçlere tokat gibi bir cevap vermis sizin dolariniz varsa bizim de migros umuz var migros umuz.
Alkol kullanmayan ben bile "acaba yağmaya katılsam mı ? " diye düşünüyorum haha
hemen uğrayayım.
(ses:#7664)

Paçozlar koşun.
Ojeli kızlara gün doğdu.
Bekle beni migros.
migros da tarafını belli ediyor tabi.
Gerçekse taş üstünde taş kalmayacak indirimdır.
https://eksisozluk.com/16...dirimi--5971718?a=popular

Ekşi sözlükte görülen indirim haberidir. Genç bira severler heyecanlı. Evet.