1. 248.
    Bikinili kızlar çalıştırsın o zaman.
    2 ... frekans
  2. 249.
    Hukuk devleti bir ülkede sorgulanmaması gereken kendilerini bağlayan kişisel/kurumsal bir karar.
    1 -2 ... idealistadam
  3. 250.
    “Gericilik” lafı meşhurdur sol kesimlerde. işte bu yaptıkları tamamen “gericilik” olarak anılır. Açık ve net saygısızlıktır bu.
    5 -5 ... gethere
  4. 251.
    çok konuşulmuş bir konu, eski de epey ama ben herhangi bir kaynak göremedim bu açıklamayla ve kararla ilgili. varsa bi bakalım link verin, tazeleyelim dağarcığımızı.

ben şimdiye kadar firmanın yüzü olan kısımda çalışanlarında başörtüsü olan herhangi birisini görmedim ama bunu istekleri o yöndeyse neden deklare etmek istesinler ki? verirler insan kaynakları departmanının başındaki kişiye bilgiyi, bu süreci profesyonelce yöneterek kimseyi mağdur etmeden ihtiyaçları doğrultusunda işe alım süreçlerini devam ettirirler.

ben olsam öyle yaparım yani, onlar da öyle olmalı.
    ... intensivecare
  5. 252.
    şirket politikasi bilader karışamazsin.
    sen misal sarı saçlı
    mavi gözlü
    göğüs dekolteli bim çalışanı veya şok çalışanı gördün mü...

ben farzı misal dükkan acsam veya müdür olsam ış yerinde türbanlı çalışan istemem yanımda.
    3 -2 ... diablo1987
  6. 253.
    Migros veya herhangi bir şirket, ister başörtülü ister başörtüsüz personel alımında veya çalışma ortamında kıyafet yönetmeliği koyabilir.
    Babanızın yeri ise buna karşı çıkar bu kararı alan insanları işten kovabilir kendi kafanıza göre kıyafet yönetmeliği uygulamasını yaparsınız.
    2 -1 ... thebiggraywolf
  7. 254.
    Ya zaten bu migrosun sahipleri falan hep gizli mason, rockfeller, rotşchild rashfort ailelerinin üyeleri.
    O yüzden hep islam düşmanı bunlar.
    Ama bi bunlara gereken cevabı 31 martta vereceez inşallah.
    -1 ... sozleriyle alkis alan yazar
  8. 255.
    bim'in özellikle baş örtülü çalışan almasından pek farkı yoktur.
    1 -1 ... abhartach lynch
  9. 259.
    Başörtülü müşteriyi kabul eder ama bunlar. Havada kaparlar.
    33 -12 ... orjinaldeli
  10. 260.
    Basortululer de migros tan alışveriş yapmamalı o halde.
    27 -2 ... giden gider